App Store Google Play

Іриней став доктором

18.07.2013 15:09
Іриней став доктором

Для того, аби отримати наукове звання, як виявилось, зовсім не обов'язково захищати дисертації, відвідувати наукові конференції та виховувати аспірантів.

Рішенням Вченої ради Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському Іринею присвоєне звання «Почесний доктор ДНУ».

Попри те, що звання "Почесного доктора", на відміну від "Почесного професора", зазвичай присвоюють за видатні наукові досягнення, зокрема за написання відповідної дисертації, Вчена рада разом з ректором ДНУ Миколою Поляковим, вважає це рішення  є цілком закономірним і логічним, враховуючи заслуги церковника у розвитку вітчизняної духовності та культури, а акож вагомий особистий внесок у налагодження конструктивного і плідного співробітництва з університетом.

"Ми активно підтримали Ваші ідеї щодо спорудження на території університетського містечка храму на честь святої великомучениці Катерини - покровительки наук і студентства, відкриття в ДНУ нової богословської спеціальності. Переконані: нашими спільними зусиллями ці ідеї будуть обов'язково реалізовані, що сприятиме подальшому зростанню іміджу та авторитету класичного університету в Україні та міжнародному освітньо-науковому просторі", - наголосили у виші.

Офіційна церемонія вшанування нових почесних докторів ДНУ, в тому числі і Іринея, відбудеться 12 вересня на засіданні Вченої ради під час урочистостей з нагоди 95-річчя університету. Там йому вручать диплом і почесну медаль, а також піднесуть докторську мантію та інші відзнаки.

Нагадаємо, що в 2010 році митрополит Іриней став Почесним професором Дніпропетровського університету економіки та права. Згідно з положенням і рішенням ради, це звання архіпастиреві було присвоєне «за колосальну громадську виховну роботу, особистий внесок у розвиток освіти, культури і науки, а також за самовіддану просвітницьку діяльність, сприяння у справі відродження духовності в регіоні та розвиток християнського світогляду».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...