App Store Google Play

Дніпропетровці скаржаться активніше

18.07.2013 12:33
Дніпропетровці скаржаться активніше

Понад 14,5 тисяч звернень громадян надійшло до міської ради з початку року. Про це повідомили у відділі з організації роботи зі зверненням громадян Дніпропетровської міської ради.

Традиційно, пальму першості за активністю тримають мешканці Бабушкінського району - 17,4% від усіх звернень написали саме вони.
Найменше скаржились - також традиційно вже - мешканці Самарського району.

Втім, порівняно із минулим роком, написання скарг стало не виключно справою пенсіонерів - якщо раніше понад 63% звернень надходили від людей похилого віку, то нині їх - менше 50%.

На що найбільше скаржаться дніпропетровці - теж не секрет і не новина. 63% звернень стосувались комунальних питань, а саме: накриття колодязів, підключення газу, відновлення зовнішнього освітлення, благоустрою прибудинкових територій, ремонту зливостоків тощо.

22% заяв надійшло з питань експлуатації та ремонту житла, з-поміж іншого, містяни зверталися щодо ремонту ліфтів, під'їздів, каналізаційних мереж будинків, покрівель.

12% звернень стосувалися соціального захисту населення, зокрема, надання матеріальної допомоги, отримання соціальних виплат, субсидій, призначення та перерахування пенсій тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...