App Store Google Play

Друг Вілкула оснастив криворізькі «швидкі» контрабандними GPS-навігатора

17.07.2013 12:46
Друг Вілкула оснастив криворізькі «швидкі» контрабандними GPS-навігатора

У Кривому Розі суд скасував результати тендеру 2011 року на закупівлю GPS-навігаторів для Міської станції швидкої медичної допомоги. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 4 липня.

Суд зобов'язав одеську фірму «КБ Інжиніринг» повернути Криворізькій станції швидкої допомоги 132 тис грн., які вона отримала за товар. А медики мають повернути фірмі 60 GPS-навігаторів, закуплених влітку 2011 року.

Причиною скасування результатів цього конкурсу стала низка порушень, які виявила перевірка Фінінспекції. Зокрема, було встановлено, що закуплені GPS-навігатори не мають визначеного законодавством маркування.

Фірма заявила, що ці пристрої були ввезені в Україну фірмою «Теко Трейд» у партії загальною кількістю 300 штук. Однак, встановлені на криворізьких «швидких» навігатори неможливо ідентифікувати.

В узагальнену базу даних кодів ІМЕІ, яку веде «Український державний центр радіочастот», в установленому порядку коди цих навігаторів не вносились. Більше того, було виявлено, що два коди знаходяться у «сірому списку» та 41 код у «чорному списку», а один код відсутній.

Таким чином суд вказав, що «КБ Інжиніринг» було неправомірно визнано переможцем торгів.

Зауважимо, що із загальної ціни договору у сумі 222 тис грн. суд зобов'язав фірму повернути лише 132 тис грн. - вартість обладнання. Ще 90 тис грн. - це вартість встановлення обладнання на «швидкі». Однак, оскільки виконана робота не може бути повернутою, «застосування реституції є неможливим, тому в цій частині позову обгрунтовано відмовлено».

Власником створеного у лютому 2011 року «КБ Інжиніринг» є ТОВ «Екотаун Груп» (70%) і Юрій Бубир (30%). Основним власником «Екотаун Груп» є  колишній співробітник міліції Сурен Сардарян, який контролює концерн «Веста», що регулярно виграє державні тендери.

Сардаряна пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром Олександром Вілкулом.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...