App Store Google Play

Прокуратура взялася за справу побитого міліціянтами 19-річного хлопця

15.07.2013 12:35
Прокуратура взялася за справу побитого міліціянтами 19-річного хлопця

Прокуратура пообіцяла перевірити факт катування правоохоронцями 19-річного хлопця.

Нагадаємо, що днями про побиття заявив 19-річний студент.  За словами хлопця, міліціонери  били його руками та ногами, душили поліетиленовим пакетом та заганяли голки під нігті.

За перевірку інциденту, що набув розголосу завдяки ЗМІ, взялася прокуратура.

"До органів прокуратури Дніпропетровської області звернувся громадянин П. зі скаргою на дії працівників Індустріального РВ ДМУ ГУМВС України в області про побиття його працівниками міліції під час затримання за скоєння злочину", - йдеться у офіційному повідомленні відомьва.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.365 КК України (перевищення службових повноважень).

Досудове розслідування здійснюється прокуратурою Індустріального району м. Дніпропетровська та контролюється прокуратурою області.

«Для встановлення об'єктивної істини у справі та прийняття остаточного рішення прокуратурою проводяться необхідні слідчі дії: допитуються свідки, правоохоронці, лікарі; призначено проведення судово-медичної експертизи», - зазначив прокурор  Дніпропетровська В'ячеслав Биков.

Вказаний громадянин обвинувачується у скоєнні грабежу. Кримінальне провадження відносно нього слухається у Амур-Нижньодніпровському районному суді.

Водночас, прокурор міста зазначив, що одразу після виходу на телебаченні сюжету, де вказана особа розповідала про нібито побиття її працівником міліції, до правоохоронців звернулись дві громадянки із заявами про те, що впізнали у цьому чоловікові нападника, який нещодавно їх також пограбував.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...