App Store Google Play

«Регіонали» й співмешканці розпиляли 8 мільйонів на пологовий будинок

12.07.2013 10:41
«Регіонали» й співмешканці розпиляли 8 мільйонів на пологовий будинок

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 2 липня за результатами тендерів уклали угоду з ТОВ «Ремтекс» на капітальний ремонт КЗОЗ «Нікопольський пологовий будинок» за 8,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року в пологовому будинку мають відремонтувати пральню, харчоблок, замінити внутрішнє опорядження, покрівлю, сантехніку й комунікації, освітлення, ліфт тощо.

Ремонт фінансують спільно з державного та місцевого бюджетів.

ТОВ «Ремтекс» зі статутним капіталом 12 тис грн. засноване депутатом Криворізької райради Юрієм Вінклером (Партія регіонів), Марком Поповим та Інною Рожковою. Згідно з даними «ВДЗ», за останні п'ять років фірма виграла тендери на загальну суму 70,75 млн грн.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було ТОВ «Криворіжспецремонт». Співвласником цієї фірми є Олексій Рожков, зареєстрований з вищевказаною співвласницею «Ремтекса» Інною Рожковою за однією адресою, а також  Євгеній Донченко - депутат Криворізької райради від Партії регіонів.

Згідно з даними «ВДЗ», за останні п'ять років «Ремтекс» виграв підрядів на 78,92 млн грн., а «Криворіжспецремонт» - жодного. При цьому друга фірма регулярно бере участь у тендерах саме разом з «Ремтексом», і регулярно їх програє будучи єдиним або єдиним допущеним до участі конкурентом.

Окрім цих двох компаній участь у тендері також намагалося взяти ТОВ «АМД Треідінг», яке пропонувало зробити ремонт на півтора мільйони дешевше - за 6,44 млн грн. Однак пропозицію було відхилено через низку причин, як фінансових («згідно балансу на 31 грудня 2012 року на кінець звітного періоду товариство має непокритий збиток»), так і суто формальних («строк, протягом якого пропозиція конкурсних торгів є дійсною вказаний словами, а не цифрами»).

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...