App Store Google Play

Вступна кампанія у Дніпропетровську: проміжні підсумки

11.07.2013 10:08
Вступна кампанія у Дніпропетровську: проміжні підсумки

Понад 27,5 тисяч заяв подано на початок тижня на вступ до вищих навчальних закладів міста 3-4 рівнів акредитації,  майже половина із них (43%) - подано в електронному вигляді.

Про це під час прямої телефонної лінії повідомив заступник  начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Віктор Горячев.

«На сьогодні вступна кампанія у місті проходить досить організовано, чітко працюють приймальні комісії вузів, великих черг не спостерігається. Наплив подачі документів спостерігався на початку липня, коли, власне і стартувала вступна кампанія. Вона триватиме до 31 липня, а на ті спеціальності, де є творчий конкурс - до 20 липня. Цього року збереглася можливість подавати документи одразу до 5 вузів на 3 напрями підготовки», - зазначив Віктор Горячев.

Рейтингові списки рекомендованих до зарахувань на бюджетну форму навчання будуть оприлюднені у три етапи - 1, 5 та 8 серпня. 11 серпня вже будуть оприлюднені списки зарахованих за державним замовленням. За словами Віктора Горячева, саме до цього числа абітурієнти повинні принести оригінали документів. 25 серпня будуть відомі ті, абітурієнти, яких зарахують на контракту форму навчання. Кількість місць за державним замовленням збереглася на рівні минулого року, а по деяким спеціальностям навіть збільшилася.

Зокрема, у Національному гірничому університеті, почесним доктором якого нещодавно обрано міністра освіти і науки Дмитра Табачника, збільшено державне замовлення на спеціалістів технологічних спеціальностей.

Водночас у Дніпропетровській фінансовій академії - єдиному з трьох вишів, що попали під об'єднання, колектив якого не висловлював жодних заперечень з цього приводу - теж збільшено кількість місць за державним замовленням (+13 місць).

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є збільшення кількості поданих заяв в електронному вигляді - у 2-2,5 рази. Фахівці відзначають, що це зручно як абітурієнтам, так і приймальним комісіях, які уникають черг і ручної обробки документів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...