App Store Google Play

Пентагон залишився без світла - мешканці перекривають проспект

11.07.2013 09:39
Пентагон залишився без світла - мешканці перекривають проспект

Жителі гуртожитку на проспекті «Правди», відомого в народі як Пентагон, відвойовують світло перекриттям дороги.

У гуртожитку, розташованому на проспекті Правди №106 та №108 регулярно вимикають електрику. Мовляв, за борги, які самі мешканці визнають лише частково. Але якщо раніше пентагонці фізично заважали це зробити, перекривали доступ до станції, цього разу їм це не вдалося - тихцем і без попередження світло таки відключили.

Усіма комунальними платежами завідує ініціативна група гуртожитку, яка змогла б дещо прояснити. Проте спілкуватись зі знімальною групою 9 каналу вони не схотіли.

У розпачі жителі вирішили перекрити проспект Правди - теж не вперше. Як показує практика, спосіб дієвий - після цього надання послуг завжди відновлюють. Чиновники ставляться до таких заходів як до шантажу, адже від перекриття дороги борги за електроенергію не скорочуються. У випадку з Пентагоном, вони лише за за поточний рік сягнули суми понад 360 тис. гривень. З Обленерго був укладений договір, що гуртожиток буде щомісяця виплачувати 45 000 боргу, проте через передачу Пентагону з балансу 49-го ЖЕКу на утримання Жилсервісу-5, стався збій у проплаті.

Олександр Лиман, начальник КП РЖЕП Індустріального району, стверджує, що перемови із Обленерго нічого не дали: ті вимагають 45 тисяч, а з мешканців назбирали лише 30.

Вихід із ситуації посадовець вбачає в індивідуальній оплаті за спожиті комунальні послуги, але для цього Пентагону потрібна приватизація.

«У них на даний момент встановлені 95% лічильників, але Обленерго їх не приймає через те, що не можна пейти на поквартирний облік. Ці гуртожитки не мають статусу житлового будинку. Як тільки він з'явиться - можна буде пейти на поквартирний облік і вирішити питання», - впевнений Олександр Лиман.

Між тим, у гуртожитку на проспекті Правди мешкають і сумлінні платники, які залишаються заручниками ситуації, поки поборники перекривають дорогу. Втім нічне перекриття дороги знову спрацювало - за сприяння чиновників електропостачання у гуртожитку Пентагон одразу було відновлено.

9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...