App Store Google Play

Заступник Пшонки не реагуватиме на звернення Януковича?

10.07.2013 15:16
Заступник Пшонки не реагуватиме на звернення Януковича?
З ГПУ надійшли відповіді на звернення народних депутатів Авакова, Бутківського та Януковича щодо фальсифікацій доказів у справі Дмитра Реви та перевірці обґрунтованості його тримання під вартою.

На звернення Арсена Авакова та Віктора Бутківського відповів старший прокурор відділу Головного слідчого управління ГПУ С.Булавін, повідомивши, що звернення народних депутатів переадресоване до прокуратури Дніпропетровської області та взято на контроль Генеральною прокуратурою.

На звернення Віктора Януковича відповів заступник генерального прокурора Ю.Дьомін, який фактично не розглянув звернення по суті, вказавши, що оцінку доказам надасть суд. Крім того, у зверненні наголошено, що Оксана Томчук, за ініціативою якої народні депутати звернулися до ГПУ, є свідком і не представляє інтереси Реви у кримінальній справі.

Коментар Оксани Томчук:

«Дуже цікаво, чому ГПУ так по-різному відповідає на однотипні звернення. Складається враження, що прокурор рангом нижче діє за інструкцією, а заступник генпрокурора дозволяє собі ігнорувати факти, викладені у депутатському зверненні Віктора Януковича.

У мене немає сумнівів, що в обласній прокуратурі не стануть розбиратися по суті - ці факти їм давно відомі, і вони зробили все можливе, аби фальсифікаторам зійшли з рук їхні незаконні дії.

Систематичні нагадування, ніби я, як свідок, не маю права представляти інтереси Реви - маніпулятивні та абсурдні. Я не є його захисником виключно у даній кримінальній справі, але як його адвокат я маю право на представництво його інтересів в будь-яких правоохоронних органах, в тому числі і в прокуратурі. Крім того як його рідна сестра маю повне право звертатися до будь-яких інстанції по допомогу у відновленні порушених прав Дмитра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...