App Store Google Play

Холдинг Ахметова відкрив у національному університеті власну кафедру

10.07.2013 09:22
Холдинг Ахметова відкрив у національному університеті власну кафедру

У Національному гірничому університеті Дніпропетровська розпочала роботу кафедра енергохолдингу "ДТЕК" олігарха Ріната Ахметова "Видобуток і збагачення вугілля".

Це перша кафедра, відкрита приватною енергетичною компанією на базі національного університету, йдеться у повідомленні компанії.

"ДТЕК" інвестував в устаткування і оснащення кафедри більше 150 тис гривень. Поглиблення науково-технічного співробітництва "ДТЕК" і НГУ дозволить посилити підготовку фахівців гірничої справи, забезпечити необхідні умови для виробничої практики та подальшого працевлаштування студентів", - сказано у повідомленні.

«Розвиток вишу означає і активну роботу з реальним сектором економіки в галузі практичного застосування отриманих знань на сучасному високотехнологічному обладнанні. Реальний сектор економіки, який, зокрема, в особі ДТЕК впроваджує надзвичайно важливі рішення в область енергетики, дозволить гармонійно замкнути цей цикл і дасть університетові можливість вийти на серйозний рівень науково-освітнього центру», - зазначив ректор НГУ Геннадій Півняк.

У компанії повідомили, що завдання кафедри - сприяти оновленню методичної бази, розробки навчальних посібників, фільмів, макетів, електронних курсів і т.д.

"В даний час "ДТЕК" співпрацює з 4 провідними навчальними закладами України: Національним технічним університетом "Київський політехнічний інститут", Донецьким національним технічним університетом, Національним гірничим університетом (Дніпропетровськ) і Національним університетом "Львівська політехніка", - зазначили у "ДТЕК".

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент". У ДТЕК працює 140 тисяч осіб.

У портфель активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передачі та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів - фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...