App Store Google Play

Держава має стимулювати бізнес, який опікується здоров’ям нації

10.07.2013 09:50
Держава має стимулювати бізнес, який опікується здоров’ям нації

Під час прес-конференції за підсумками другої сесії Верховної Ради сьомого скликання народний депутат Андрій Павелко (фракція ВО «Батьківщина») повідомив, що 18 липня в Київському домі відбудеться презентація перших програм і законопроектів міжфракційного депутатського об'єднання «Підтримка Олімпійського руху та спорту України».

«З моєї ініціативи у Верховній Раді створено найбільше міжфракційне депутатське об'єднання «Підтримка Олімпійського руху та спорту України». До складу об'єднання увійшли 128 народних депутатів від всіх парламентських фракцій. Крім мене, співголовами об'єднання були обрані представники всіх фракцій парламенту - ВО «Свобода», «УДАР», ПР і КПУ», - повідомив журналістам народний депутат.

На його думку, це хороший приклад об'єднання різних політичних ідеологія заради однієї великої і благородної мети. Андрій Павелко навіть провів аналогії з Олімпійськими іграми, на час яких припинялися навіть військові дії. Так, за його словами, було й зі створенням об'єднання: незважаючи на протиріччя між представниками різних фракцій, депутати об'єдналися заради підтримки здорового способу життя.

«Мета нашого об'єднання - розвиток олімпійського руху, пропаганда здорового способу життя серед дітей і молоді, створення умов для занять спортом. 18 липня в Київському домі відбудеться презентація перших програм і законопроектів міжфракційного депутатського об'єднання «Підтримка Олімпійського руху та спорту України». Серед наших ідей - збільшення акцизу на пиво і тютюн, в який вже буде закладено будівництво спортивних майданчиків», - анонсував політик діяльність об'єднання.

В основі механізму фінансування спортивних секцій, гуртків та шкіл, на думку Андрія Павелка, має знаходитись соціальна відповідальність бізнесу, насамперед великого, за майбутнє нації.

«Ми збираємося переймати прогресивний європейський досвід. Наприклад, в Італії існує монополія держави на спортивну лотерею, частина прибутку від якої йде безпосередньо на Олімпійський комітет. Також необхідно стимулювати великі компанії утримувати об'єкти спортивної інфраструктури спільно з державою, щоб бізнес ніс соціальну відповідальність за майбутнє покоління. Це могло б бути будівництво стадіонів, спортивних майданчиків, дитячих таборів і так далі», - пояснив народний депутат.

На його думку, кожна копійка, вкладена підприємцем в розвиток фізкультури та спорту, має бути врахована при оподаткуванні, наданні пільг та квот чи при іншому державному регулюванні економіки. Саме розробкою механізмів взаємодії держави та бізнесу в інтересах здорової нації й має займатися в майбутньому новостворене депутатське об'єднання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...