App Store Google Play

На Дніпропетровщині суди розглядають 7 справ про тортури в міліції

09.07.2013 09:38
На Дніпропетровщині суди розглядають 7 справ про тортури в міліції

На Дніпропетровщині за фактами застосування тортур та іншого жорстокого поводження з боку працівників правоохоронних органів за півроку до суду передали три кримінальні провадження, у цих справах проходять п'ятеро працівників міліції - такі дані оприлюднила 8 липня прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук.

За її словами, наразі триває судовий розгляд іще чотирьох справ цієї категорії.

Як зазначила прокурор області, один із випадків застосування фізичного тиску в правоохоронних органах був надзвичайно цинічним: співробітник Дзержинського райвідділу міліції Кривого Рогу бив людину, затриману за хуліганство, безпосередньо в холі відділення, просто під відеореєстратором.

Як з'ясувалося, правоохоронець затримав чоловіка, застосувавши до нього силу, а опісля цього привіз до райвідділу, де почав бити його буквально «на камеру».

«Тільки уявіть собі, якою треба бути цинічною людиною - представником влади з погонами на плечах, щоб безпідставно завдати тілесні ушкодження людині, перебуваючи в холі райвідділу та усвідомлюючи, що здійснюється відеореєстрація всього, що відбувається в цьому приміщенні», - сказала Наталія Марчук.

Також, за її інформацією, наразі прокуратура області контролює хід досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконного збуту наркотичних засобів начальником відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків райвідділу Кривого Рогу та оперуповноваженим цього відділу. Обох підозрюваних взяли під варту.

За даними з прокуратури, за перше півріччя 2013 року в правоохоронних органах на Дніпропетровщині виявлено 47 злочинів. У них підозрюються 33 міліціонери, восьмеро податківців, четверо співробітників пенітенціарної системи, митник і працівник державної охорони.

Минулого тижня у Дніпропетровську громадські активісти пікетували обласне управління міліції, вимагаючи очистити міліцейське відомство від людей, які «можуть заплямувати честь мундира». Керівництво міліції запевнило, що вживає заходів для виявлення у лавах міліції таких людей, вивчаючи їхні «морально-ділові та професійні якості».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...