App Store Google Play

Андрій Павелко підвів підсумки сесії Верховної Ради

09.07.2013 15:57
Андрій Павелко підвів підсумки сесії Верховної Ради

Спілкуючись із журналістами рідного Дніпропетровська під час прес-конференції 9 липня в інформаційній агенції «МОСТ», народний депутат фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павелко відзначив, що багато що для нього, як депутата-неофіта сталося вперше, було багато сюрпризів і несподіванок.

«Можна по-різному оцінювати діяльність поточного скликання Верховної Ради і нашої фракції зокрема. Законів прийняли начебто небагато, але певні досягнення з точки зору парламентаризму все ж слід визнати», - зізнався народний депутат.

Найголовнішим досягненням опозиції Андрій Павелко вважає примус провладної більшості до особистого голосування у залі Верховної Ради.

«Ви могли побачити, як на останній сесійних тижнях партії влади доводилося напружувати всі свої ресурси і затягувати до сесійної зали всіх «хворих», «немічних» і «нев'їзних» - усіх тих, хто у минулому скликанні й носа не показував. Так, не без фальсифікацій - поодинокі регіонали й досі примудряються голосувати «за того хлопця», але ж ми зламали ганебну процедуру, коли визначні для життя країни і держави закони приймалися за помахом руки 50-60 людьми, які бігають між рядами», - наголосив опозиціонер.

Він також визнав, що опозиції не все вдалося із задуманого, в тому числі й заблокувати рішень, що наносять шкоду економіці України. Але подібних рішень, на думку депутата, стало на порядок менше, і для їх проштовхування Партії регіонів та їх сателітам доводиться доволі напружуватись.

«Всі ті закони, які, нажаль, не вдалося заблокувати, - вони приймалися не з голоса, далеко не з першої спроби. Аби отримати підтримку, регіонали йшли на поступки, дослухалися до наших зауважень і поправок. Ми змусили владу змінити тактику повального голосування чужими картками на тактику компромісів, змусили з собою рахуватися», - резюмував Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...