App Store Google Play

100ПУДІВКА дякує друзям і чекає на нові зустрічі

09.07.2013 09:16
100ПУДІВКА дякує друзям і чекає на нові зустрічі

Ось і закінчились вихідні, впродовж яких відгримів на Дніпропетровщині фестиваль з нагоди відкриття ено-еко-села "100ПУДІВКА".

Більше 1000 відвідувачів, два автобуси представників ЗМІ та сотні палких відгуків в Інтернеті свідчать про небайдужість до розвитку фестивального та етнічного рухів.

Якщо підводити суто статистично, то можна сказати про наступні показники фестивалю.

Протягом 3-х днів на головній виступили 15 гуртів з Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Києва. І в час, коли на головній сцені здавалося б зібрались всі, на театрально-поетичному майданчику також був аншлаг, адже там виступали кращі театри та поети Дніпропетровська. Зранку частина людей, яка таки прокидалась в ранішній час, відвідувала йогу, а вдень відвідувачів розважали театрами, спілкуванням з цікавими людьми, чайними церемоніями, майстер-класами, козацькими розвагами, еко-точками і будівництвом печі з картону, квестами та навіть арт-інсталяціями, які створювались просто неба художниками та дизайнерами. Передбачено було і дитячий майданчик, де батьки залишали своє чадо, аби насолодитись іншими речами.

Найбільш вражаючими були виступ гурту «Антитіла» і звісно ж святкування Івана Купала в ніч з суботи на неділю. В цю ніч грав гурт «Вертеп», після чого було влаштовано яскраве файєр-шоу та спалення опудала, представники лівобережної та правобережної України помірялись силами в перетягування канату, і після - почали стрибати через вогнище.

«Хотілося б відмітити, що стараннями арт-групи "Вакцинація" з міста Херсон було розмальовано бусік організаторів 100ПУДІВКИ і тепер легко буде впізнати машину, яка найчастіше їздить до етно-еко-села,» - поділився враженнями один з організаторів етно-фестивалю Дмитро Хозін.

Натанцювавшись, відпочивши душею та зарядившись позитивними емоціями на свіжому повітрі, з'являються сили і на нові звершення.

А організатори тим часом, прислухаючись до критики та порад відвідувачів, повернулись до роботи по розбудові 100ПУДІВКИ. Адже вже через 3 тижні тут пройде масштабний фестиваль "Stars Of Now!". І тоді, звісно, треба все провести ще краще, комфортніше та веселіше.

ФОТОРЕПОРТАЖ про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...