App Store Google Play

Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога

08.07.2013 17:25
Прокуратура наполягає на перевірці «політичної» версії вбивства еколога
Прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук не згодна із проміжними висновками слідства, ніби резонансне вбивство еколога Володимира Гончаренка не стосується його діяльності. Про це прокурор повідомила під час прес-конференції 8 липня.

«Станом на сьогодні комплекс оперативно-технічних, оперативних заходів дозволив слідству зробити висновки про те, що убивство Гончаренка не пов'язане із професійною діяльністю. Я не погодилася з даною ситуацією, ми дали вказівку, ще раз перевіряємо всі дані питання», - зазначила Наталія Марчук.

Вона повідомила, що двічі заслуховувала звіти про проведення досудового розслідування у справі, яке тримає на особистому контролі.

27 липня 2012 року Володимир Гончаренко на прес-конференції повідомив про небезпечні ядохімікати на Криворізькому підприємстві, через неналежне поводження із якими існує ризик екологічної катастрофи, і вже постраждали працівники заводу. 1 серпня еколог був жорстоко побитий, а через три дні від отриманих травм помер у лікарні. Розслідування досі не завершене, повідомлень про затримання підозрюваних не було, через що неодноразово у різних формах висловлювали занепокоєння соратники Гончаренка.

Наталія Марчук висловила ставлення до акцій із вимогою знайти убивць: «Ті обурення громадськості, яскраво виражені, вони не допомагають досудовому розслідуванню. Побоювання, що дане розслідування не проводиться - вони марні».

Дніпроград повідомляв, що 22 березня пікетувати прокуратуру друзям і колегам Гончаренка заборонив суд. Одна із підстав - перед будівлею прокуратури нібито немає місця для подібних акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...