App Store Google Play

На Дніпропетровщині нові "швидкі" недоукомплектовані на 1,4 млн грн

08.07.2013 10:03
На Дніпропетровщині нові "швидкі" недоукомплектовані на 1,4 млн грн
У 170 «швидких» відсутні медичні ящики-укладки, у 140 - контейнери для медикаментів. 129 автомобілів не укомплектовані сумками лікаря, ще в 51 автомобілі відсутні медичні полиці.

Слідче управління ГУ МВС в Дніпропетровській області відкрило кримінальне провадження за фактом недоукомплектування 360 закуплених автомобілів «швидкої допомоги» медобладнанням на суму майже півтора мільйона гривень, повідомляє УНІАН з посиланням на начальника слідчого управління обласної міліції полковник Олександра Гриза.

За його словами, кримінальне провадження відкрито на підставі матеріалів ревізії Держфінінспекції в Дніпропетровській області фінансово-господарської діяльності обласного комунального закладу (ОКЗ) «База спеціального медичного постачання». Відомості про відкриття кримінального провадження внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2ст 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

Як з'ясувалося, 360 легкових автомобілів ОКЗ не укомплектовані спеціальним санітарним медичним обладнанням на суму понад 1,2 мільйона гривень. У 170 «швидких» відсутні медичні ящики-укладки, у 140 - контейнери для медикаментів. 129 автомобілів не укомплектовані сумками лікаря, ще в 51 автомобілі відсутні медичні полиці.

Постачальником медичного обладнання було ТОВ «Техкомплект», яке не виконало умов тендерної документації. Зокрема, держфінінспектори виявили невідповідність медико-технічних вимог документації конкурсних торгів на закупку автомобілів типу ВАЗ - 21214 «Нива» ТК-Y-2121 МД та GEELY CK-2 ТК- GL-СК МД фактичній комплектації цих транспортних засобів.

Також, за інформацією Держфінінспекції, на момент ревізії ТОВ «Альянс Фарм» не поставило медичного устаткування для «швидких» на суму 236 тисяч гривень, незважаючи на попередню оплату цього обладнання в жовтні 2012 року. Наразі триває досудове розслідування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...