App Store Google Play

«Регіонали» по-свійськи розпиляли 6 мільйонів на черговому будівництві

04.07.2013 11:43
«Регіонали» по-свійськи розпиляли 6 мільйонів на черговому будівництві

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 21 червня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Криворіжжитлобуд» на реконструкцію дитячого садка №2 «Теремок» в селі Богданівка Павлоградського району. Вартість угоди склала 5,84 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року в дитсадку мають замінити комунікації, сантехніку, внутрішнє опорядження тощо.

Власниками основних пакетів акцій «Криворіжжитлобуду» є Ольга Отфiновська, Алла Чернявська, Андрій Сухарев та Сергій Смєлий, депутат Криворізької міської ради, від Партії регіонів. У міськраді Смєлий є членом постійної комісії з питань регуляторної політики та підприємництва.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було  ПАТ «Криворіжіндустрбуд» - фірма, з котрою «Криворіжжитлобуд» регулярно розігрує будівельні тендери. Співвласниками «Криворіжіндустрбуду» є колега Смєлого по міськраді та соратник по партії  депутат Микола Земляний, а також його син Андрій.

Окрім того КП «Житловик» м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської області 25 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Домпроект» на реконструкцію житлового будинку по пров. Котляревського, 14. Вартість угоди склала 1,58 млн грн.

В будинку мають влаштувати комунікації й внутрішнє опорядження, полагодити покрівлю та фасад тощо. Термін виконання робіт - також до кінця наступного року.

Фірму «Домпроект» зі статутним капіталом 1 тис грн. заснував Марко Попов, також відомий як співвласник фірми «Ремтекс» - разом з депутатом Криворізької райради Юрієм Вінклером (Партія регіонів) та Інною Рожковою.

Єдиним допущеним до участі конкурентом було ТОВ «Криворіжспецремонт». Співвласником цієї фірми є Олексій Рожков, зареєстрований з вищевказаною співвласницею «Ремтекса» Інною Рожковою за однією адресою, а також  Євгеній Донченко - депутат Криворізької райради від Партії регіонів. «Ремтекс» і «Криворіжспецремонт» теж регулярно розігрують тендери на будівельні роботи.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...