App Store Google Play

Податківці вилучили у магазину техніку на 10 млн і 2 млн грн готівкою

04.07.2013 09:57
Податківці вилучили у магазину техніку на 10 млн і 2 млн грн готівкою

У дніпропетровській торгової мережі, яка реалізує побутову техніку оптом і в роздріб через Інтернет та у магазинах міста, податківці вилучили 2 млн. гривень готівки, описали побутову техніку на 10 млн. гривень, а також опечатали оргтехніку з документацією, що підтверджує протиправні дії керівництва підприємства.

«Податківці викрили схему ухилення від податків, - йдеться в повідомленні Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області. - Справа в тому, що частина побутової техніки, що надходила в продаж, не відображалася у звітних документах, але при цьому реалізовувалася за готівку. Готівка прямувала в «тіньовий» сектор економіки і використовувалася для «конвертації» доходів, які зазвичай не обкладалися податками.

Таким чином, організатори бізнесу ставили перед собою три завдання відразу: списати побутову техніку, яка цілком законно надійшла на реалізацію, отримати додатковий дохід у вигляді готівки і уникнути оподаткування прибутку від торговельної націнки.

Припинили «дохідну» схему співробітники оперативного і слідчого управлінь Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області, відвідавши офісів кримінальних ділків і провівши обшук».

За даними видання «Вся влада», в повідомленні Міндоходов йдеться про торгову мережу «Комфі», яка відома тим, що декларує прозорість своєї роботи і «білу» зарплату.

Втім, у відділі корпоративної комунікації компанії "Комфі" Дніпрограду повідомили, що жодного стосунку до компанії чи її магазинів повідомлення Головного управління Міндоходов в Дніпропетровській області не має. Представник "Комфі" Даниїл Ваховський офіційно запевнив, що мережа магазинів побутової техніки працює в штатному режимі, жодних обшуків й конфіскацій не було.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...