App Store Google Play

Олігархи звільняють 3 000 працівників у Дінпропетровську і Марганці

04.07.2013 10:45
Олігархи звільняють 3 000 працівників у Дінпропетровську і Марганці
Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) та Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат (МГЗК) звільнять більше 3000 тисяч працівників.

Так, профспілковим комітетом ДТЗ отримано ряд повідомлень від адміністрації про звільнення 1 454 працівників, що становить 57% від загальної численності працівників підприємства.

На МГЗК заплановано звільнити 1557 працівників.

Мотивувальна частина наказу про звільнення працівників ДТЗ звучить так: "у зв'язку із зменшенням попиту на електрозварні труби, скороченням ринків їх збуту, з метою реорганізації виробництва, спрямованої на підвищення рівня рентабельності продукції, скоротити...".

В міському центрі зайнятості Марганця, за даними незалежної профспілки гірників України, на 48 вакантних місць - 851 офіційно зареєстрований безробітний. Після масових скорочень їх стане в утричі більше.

Як відомо ДТЗ перебуває під контролем Індустріального союзу Донбасу (Сергія Тарути), а МГЗК входить у орбіту впливу Ігоря Коломойського.

"Таким чином, підписаний в червні 2013 року Меморандум про порозуміння між Кабінетом міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу демонструє неефективність і не здатен захистити працівників галузі від масових звільнень", - підкреслює джерело у Раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...