App Store Google Play

В приймальних комісія міста стає спекотніше

03.07.2013 09:41
В приймальних комісія міста стає спекотніше
Аналіз активності абітурієнтів, проведений Дніпроградом 2 липня показав, що активність абітурієнтів після першого спокійного дня почала зростати.

У двох вишах - НГУ та НМетаУ - на момент відкриття приймальної комісії спостерігалися черги, які, втім, розсмокталися до 11 години.

Порівняно низьку активність абітурієнтів у перші дні роботи приймальних комісій їх співробітники пояснюють тим, що далеко не всі абітурієнти досі отримали свої сертифікати ЗНО, тому не мають можливості подати весь пакет документів.

Пік активності очікується у найближчі три дні, втім, співробітники приймальних комісій впевнені, що з потоком абітурієнтів впораються, адже цьогоріч він очікується меншим ніж торік.

Також звертає на себе увагу факт кращої профорієнтації абітурієнтів у порівнянні з попередніми роками. Навіть подаючи заяви на вступ до одного вишу одразу на  три спеціальності, студенти обирають споріднені напрямки підготовки, а не намагаються поступити «скрізь одразу».

Майже третина абітурієнтів не користується правом вибору одразу трьох спеціальностей, обираючи одну або дві, які їх дійсно цікавлять.

За статистикою перших днів вступної кампанії, кожен четвертий абітурієнт подає заяву про вступ через електронну форму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...