App Store Google Play

Трубники готові до страйку

03.07.2013 14:17
Трубники готові до страйку

Дніпропетровські трубники готові страйкувати в Києві, Донецьку та Дніпропетровську. Про це виданню "Дніпропетровськ:Коментарі" заявив голова профкому ПАТ«ДТЗ»Віктор Доброскок.

З травня на ПАТ«Дніпропетровський трубний завод» зупинено виробництво, люди відправлені по домівках і отримують по дві третини зарплати.

Наразі ж до профкому підприємства надійшло повідомлення про скорочення 1500 робочих. Раніше йшлося про 1192 людини, при цьому майже 750 працівників вже звільнено.

Голова профкому говорить, що головною проблемою є встановлення власника. Сьогодні ані робітники, ані профспілка, ані влада не знають з ким вести діалог.

Наразі в міській раді створено комісію, яку очолив заступник мера Володимир Мелещик. До складу комісії входять депутати міськради та представники профкомів.

Голова обласного комітету профспілок гірників і металургів Василь Шевченко переконаний, що власник підприємства цілеспрямовано довів завод до такого стану, про критичну ситуацію на підприємстві було відомо ще взимку.

Якщо ж власника не знайдуть, говорять у профспілці, робочі вийдуть на акції протесту в Києві, Дніпропетровську та Донецьку. Останнє місто обране не випадково - адже за наявною у трубників інформацією, власником заводу можу бути «Індустріальний союз Донбасу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...