App Store Google Play

Рівень губернатора – скарги на сусідів і голосний кондиціонер

02.07.2013 12:41
Рівень губернатора – скарги на сусідів і голосний кондиціонер
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков провів особистий прийом громадян, на який звернулося 27 мешканців області, повідомляє Управління преси й інформації Дніпропетровської ОДА.

«Жителі нашого регіону мають бути впевнені, що у разі виникнення будь-якої проблеми, їм є до кого звернутися, є ті, хто їм допоможе, - сказав Дмитро Колєсніков. - Саме звернення наших громадян дозволяють нам вчасно реагувати на ті чи інші питання та дають розуміння, у якому напрямку в першу чергу потрібно працювати посадовцям нашого регіону для підвищення якості життя мешканців».

Цього разу у день, коли в обласному центрі тривали мітинги проти укрупнення вишів, трасу національного значення завалило зсувом, іншу перекрили фермери, які боряться з рейдерами, а майже ціле село евакуювали через можливі стихійні вибухи старих армійських боєприпасів, дніпропетровський губернатор займався більш серйозними справами.

Зокрема, мешканець Дніпропетровська, інвалід Великої Вітчизняної війни першої категорії, проживає на другому поверсі житлового будинку. На першому поверсі, безпосередньо під квартирою чоловіка, знаходиться магазин. Громадянин звернувся до Дмитра Колєснікова з проханням перевірити рівень шуму від обладнання, встановленого в магазині, який, на його думку, перевищує норму. За завданням голови облдержадміністрації вже впродовж цього тижня буде проведена відповідна комісія, за результатами якої прийматимуться подальші рішення.

Мешканка Дніпропетровська, що проживає у приватному секторі, звернулася на особистий прийом до голови облдержадміністрації з проханням перевірити законність добудови другого поверху в сусідньому будинку. Адже відстань між ним та її оселею становить лише 40 см. Дмитро Колєсніков дав доручення вже на наступному тижні провести виїзну комісію з представниками міського та обласного профільного управління, санепідемстанції. За її результатами прийматимуться подальші рішення.

Такий от активний голова Дніпропетровської ОДА. А потім люди ще питають - чого це Царьов з Удодом так активно піаряться і на чиє місце вони миляться?..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...