App Store Google Play

Викладачі й студенти агроуніверситету об'єдналися проти ліквідації вишу

01.07.2013 13:09
Викладачі й студенти агроуніверситету об'єдналися проти ліквідації вишу

Студенти й викладачі Дніпропетровського аграрного університету влаштували мітинг під стінами Дніпропетровської обдержадміністрації на знак протесту проти реорганізації вишу.

Підтримати педколектив та студенство у їх боротьбюі з чиновницьким свавіллям прийшли представники низки громадських організацій, колишні випускники вишу, журналісти. На акції були помічені нечисленні студенти з Митної академії, ліквідованої одночасно з ДДАУ.

"Ми сьогодні за рішенням вченої ради звернулися з позицій колективу викладачів та студентів до облдержадміністрації стосовно приєднання Дніпропетровського агроуніверситету до Дніпропетровського економічного університету. На сьогодні ситуація не визначена, я не знаю, що сказати, що буде далі. Позиція ОДА така, що є рішення МОН і воно є чинним. Настрій колективу - не підтримувати таку позицію: якщо ми потрібні Дніпропетровській області як аграрний університет, якщо потрібні аграріям області для того, щоб ми готували кадри, то ми і далі хочемо і будемо працювати", - сказав на мітингу ректор вишу Анатолій Кобець.

Як він підкреслив, якщо їх позицію не буде почуто й підтримано в Києві, студенти оголосять безстрокову акцію, яка полягатиме в тому, що університет буде пікетувати скрізь, де можна.

Губернатор до студентів та викладачів так і не вийшов. Слово взяв заступник губернатора Анатолій Крупський, який зазначив, що «студенти почуті».

«Я вважаю, що це питання потрібно вирішувати разом із заступником міністра освіти, який сьогодні прибув до Дніпропетровська, - зазначив він, - Тоді позиція Міністерства стане більш зрозумілою».

Заступник Дмитра Табачника Євген Суліма 1 липня прилетів до Дніпропетровська для обговорення питання про злиття вузів.

Разом з тим вже відомо, що дніпропетровська обласна влада не підтримала позицію студентів і викладачів аграрного вузу.

«Сьогодні мені повідомили, що губернатор підтримує рішення Міністерства освіти і Кабміну. Мені порадили вирішувати питання з колективом, - повідомив ректор аграрного університету. - Однак я не бачу підстав для того, щоб наш колектив змінив свою думку ».

За оцінками правоохоронців, участь у мітингу взяли близько 2 тисяч людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...