App Store Google Play

Після землетрусу Кривий Ріг ледь не здуло і засипало градом

01.07.2013 09:15
Після землетрусу Кривий Ріг ледь не здуло і засипало градом

Кривий Ріг засипало градом, окремі градини досягали розміру курячого яйця.

Після крижаної атаки дерева стоять голі, абсолютно без листя, а деякі навіть без кори, є й вирвані з корінням, у будинках - вибиті шибки, пробиті дахи, затоплені підвали, а рекламні щити на вулиці - повалені. Буревій, дощ і град пройшлися порівняно неширокою смугою, але натворили чимало лиха.

Містяни кажуть, що нині їхнє місто виглядає, як після бомбардування. Стихія вирувала приблизно годину, спочатку здійнявся вітер, а потім посипав град.

Люди розповідають, градини були завбільшки з куряче яйце. В тому, що це не перебільшення, можна було переконатися на власні очі, адже ще у неділю подекуди лежать кучугури з льоду, а деякі градини й досі розміром з волоський горіх, хоча температура повітря сягала понад 30 градусів.

Гігантським градом побило машини, що стояли на відкритих стоянках, чотири автомобілі розчавили дерева, які впали від вітру. Стихія знищила всю городину, а подекуди градом повбивало свійську птицю. Найбільше постраждали райони так званої старої забудови, де через пробиті дахи вода топила квартири, в одному з будинків поривів вітру не витримав і обвалився балкон.

А з торгових павільйонів ринку зірвало 100 квадратних метрів даху. Комунальники працюють відучора, проте кажуть, що роботи їм вистачить ще принаймні на тиждень. На щастя, минулося без жертв, щоправда від гілки дерева постраждала 73-річна жінка, яка під час негоди опинилася на вулиці. Із травмами її госпіталізували до однієї з міських лікарень.

Станом на 7:00 понеділка в п'яти районах міста залишаються без електропостачання 302 приватні житлові будинки й 59 будинків від 2 до 4 поверхів.

Олена УСЕНКО, ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...