App Store Google Play

Денис Дзензерський привітав дніпропетровську молодь концертом

01.07.2013 16:58
Денис Дзензерський привітав дніпропетровську молодь концертом

30 червня 2013 на Набережній Леніна відбулося святкування Дня молоді.

Народний депутат України Денис Дзензерський запросив гостей та мешканців міста на святковий концерт за участю молодіжних організацій та колективів, вокалістів, танцюристів, музикантів, майстрів бодіарту. Більше тисячі людей відвідали захід.

«Без освіченої молоді країна не може бути благополучною, тому в рамках наших останніх акцій ми намагаємося залучити до заходів якомога більшу кількість молодих людей для того, аби стимулювати їх займатися самоосвітою - більше читати, більше вчитися і, відповідно, більше знати. Безумовно, для молодих людей, що вступають у доросле життя, це вкрай важливо. Сьогоднішній концерт - це прекрасна можливість для молодих виконавців заявити про себе з великої сцени», - зазначив народний депутат України Денис Дзензерський.

Святковий концерт проходив під гаслом «Освічена молодь - успішна країна»: на сцені виступили кращі колективи міста, аматори, які подають надії та гості столиці. Волонтери та лідери громадських рухів отримали нагороди за плідну діяльність у реалізації соціально-значущих проектів.

За поточний рік спільними зусиллями хлопці виконали велику роботу: допомогли учням і випускникам шкіл в організації останнього дзвінка, в тому числі в школі для дітей з обмеженими можливостями, взяли участь у підготовці зустрічі школярів і онкохворих дітей з українським письменником, надали допомогу в привітанні ветеранів та учасників ВВВ з Днем Перемоги.

Гостей вечора в рамках святкування Дня молоді очікувала яскрава насичена програма: конкурси, вікторини і, звичайно, подарунки - кульки, магніти, сувенірна продукція. Всі бажаючі мали можливість сфотографуватися з улюбленими персонажами кінострічок.

«Сьогодні дійсно чудовий день, і однозначно можна сказати, що такі заходи дуже потрібні. Молодим людям потрібно присвячувати свята, тоді вони і гори звернуть, і Москву за день побудують. Всім молодим людям хочу побажати оптимізму, посмішок, щастя, любові і найголовніше бути щирими», - сказала мешканка Дніпропетровська Катерина Скворцова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...