App Store Google Play

У Дніпропетровську СБУ почала полювати за собаками

28.03.2013 12:03

У Дніпропетровській області співробітники СБУ затримали собаку за звинуваченням у використанні спеціального технічного засобу негласного отримання інформації.

Як повідомляє власник собаки Юрій, службовці дізналися що його вихованець носить на шиї трекер Xexun TK102-2, який використовується для визначення місця розташування тварини.

"Вчора здобув головний біль з СБУ. Трекер вилучили, мотивувавши це тим, що він є спеціальним технічним засобом. Мої аргументи про те, що у нього є світлова індикація і він не підходить під класифікацію СТЗ проігнорували. Якщо вміє відстежувати координати, є мікрофон, хоч маленький - все, це спецзасіб. Але я без трекера, як без рук, звик уже", - скаржиться власник пса.

Як пояснив Юрій, СБУ мотивувала своє рішення тим, що оскільки в пристрої є мікрофон, то це автоматично означає, що даний пристрій призначений для шпигунства.

"Те, що він не замаскований ні під який предмет, що у нього є світлова індикація сбушникам пофіг ... у них свої закони. Ну і Бог їм суддя. Не хочу про це. Ще хочу, щоб той, хто зарахував трекер до СТЗ здох від раку", - говорить Юрій.

Нагадаємо, що на думку СБУ такі пристрої, а також авторучки і автомобільні брелоки з відеокамерою вважаються шпигунською апаратурою, розробленою зарубіжними компаніями для шпигунства. За такі пристрої Служба безпеки України порушує кримінальні справи за ст. 359 КК і пачками притягує українців. Нещодавно, СБУ Херсона провела обшук квартири журналіста "ДК" В. Косенка з метою знайти автомобільний брелок, але в підсумку нічого не знайшла.

Відзначимо, що кілька тижнів тому "Дорожній контроль", перебуваючи в США, з метою експерименту, замовив в інтернеті авторучку з відеокамерою. Пристрій було надіслано й отримано поштою. Американська влада не вважає такі прилади шпигунською технікою і дозволяє їх вільний продаж. Єдині країни в світі де бояться брелоків і авторучок - це Україна, Росія і Білорусь. Як і в 1937 році, спецслужби масово порушують справи за статтею шпигунство роблячи з собаководів "агентів іноземної розвідки".

 roadcontrol.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...