App Store Google Play

У Дніпропетровську СБУ почала полювати за собаками

28.03.2013 12:03

У Дніпропетровській області співробітники СБУ затримали собаку за звинуваченням у використанні спеціального технічного засобу негласного отримання інформації.

Як повідомляє власник собаки Юрій, службовці дізналися що його вихованець носить на шиї трекер Xexun TK102-2, який використовується для визначення місця розташування тварини.

"Вчора здобув головний біль з СБУ. Трекер вилучили, мотивувавши це тим, що він є спеціальним технічним засобом. Мої аргументи про те, що у нього є світлова індикація і він не підходить під класифікацію СТЗ проігнорували. Якщо вміє відстежувати координати, є мікрофон, хоч маленький - все, це спецзасіб. Але я без трекера, як без рук, звик уже", - скаржиться власник пса.

Як пояснив Юрій, СБУ мотивувала своє рішення тим, що оскільки в пристрої є мікрофон, то це автоматично означає, що даний пристрій призначений для шпигунства.

"Те, що він не замаскований ні під який предмет, що у нього є світлова індикація сбушникам пофіг ... у них свої закони. Ну і Бог їм суддя. Не хочу про це. Ще хочу, щоб той, хто зарахував трекер до СТЗ здох від раку", - говорить Юрій.

Нагадаємо, що на думку СБУ такі пристрої, а також авторучки і автомобільні брелоки з відеокамерою вважаються шпигунською апаратурою, розробленою зарубіжними компаніями для шпигунства. За такі пристрої Служба безпеки України порушує кримінальні справи за ст. 359 КК і пачками притягує українців. Нещодавно, СБУ Херсона провела обшук квартири журналіста "ДК" В. Косенка з метою знайти автомобільний брелок, але в підсумку нічого не знайшла.

Відзначимо, що кілька тижнів тому "Дорожній контроль", перебуваючи в США, з метою експерименту, замовив в інтернеті авторучку з відеокамерою. Пристрій було надіслано й отримано поштою. Американська влада не вважає такі прилади шпигунською технікою і дозволяє їх вільний продаж. Єдині країни в світі де бояться брелоків і авторучок - це Україна, Росія і Білорусь. Як і в 1937 році, спецслужби масово порушують справи за статтею шпигунство роблячи з собаководів "агентів іноземної розвідки".

 roadcontrol.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...