App Store Google Play

Сарданяни розіграли з «регіоналом» дорожні підряди на 36 мільйонів

28.03.2013 10:44

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 18 березня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Весташляхбуд» на ремонт доріг на загальну суму 36,32 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більшу частину цієї суми - 28,41 млн грн. - піде на поточний ремонт автошляхів міста. З 2010 р. «Весташляхбуд» виграла усі тендери міськвиконкому на ці послуги.

Ще 7,91 млн грн. фірма отримає на капітальний ремонт об'їзної дороги. В 5,26 млн грн. обійдеться ділянка від будівлі №3 на вул. Нікопольське шосе до межі міста в напрямку виїзду до міста Запоріжжя. Ще в 2,64 млн грн. обійдеться ділянка дороги від шляхопроводу №9 на вул. Дніпропетровське шосе до шляхопроводу №11 на вул. Бикова. Обидві ділянки мають бути завершені до кінця року.

У вересні минулого року «Весташляхбуд» уже вигравала тендери на ремонт цих же ділянок, з фірмою уклали угоди на 10,32 млн грн. і 7,71 млн грн.

До грудня 2012 р. власниками ТОВ «Весташляхбуд» були Каріне Сардарян і кіпрський офшор «Оппугно лімітед». Потім фірму перереєстрували на Ганну Лаврешину, Катерину Мазурок, а також ТОВ «Грінфорт-С» Валерія Паршутіна, котрий раніше був співвласником ТОВ «Янголз», заснованого Хачатуром Сардаряном.

ТОВ «Вестшляхбуд» входить у концерн «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром Олександром Вілкулом.

З 2008 року «Весташляхбуд» отримало підряди від криворізької мерії та місцевих комунальних підприємств на 552,79 млн грн.

Окрім цього ТОВ «Веста Сервіс», яке також контролюється Сардаряном, за цей час отримало підряди на постачання палива криворізьким комунальникам на 28,10 млн грн.

Нагадаємо, 19 березня Вищий господарський суд зобов'язав ТОВ «Веста Сервіс» сплатити в держбюджет 1 мільйон гривень за завищення цін на бензин і дизельне паливо.

Єдиним конкурентом «Весташляхбуду» на усіх трьох тендерах було ПАТ «Криворіжіндустрбуд», співвласником котрого є депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій. Різниця пропозицій двох фірм склала від 0,2 до 0,4%.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...