App Store Google Play

Сарданяни розіграли з «регіоналом» дорожні підряди на 36 мільйонів

28.03.2013 10:44

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 18 березня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Весташляхбуд» на ремонт доріг на загальну суму 36,32 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більшу частину цієї суми - 28,41 млн грн. - піде на поточний ремонт автошляхів міста. З 2010 р. «Весташляхбуд» виграла усі тендери міськвиконкому на ці послуги.

Ще 7,91 млн грн. фірма отримає на капітальний ремонт об'їзної дороги. В 5,26 млн грн. обійдеться ділянка від будівлі №3 на вул. Нікопольське шосе до межі міста в напрямку виїзду до міста Запоріжжя. Ще в 2,64 млн грн. обійдеться ділянка дороги від шляхопроводу №9 на вул. Дніпропетровське шосе до шляхопроводу №11 на вул. Бикова. Обидві ділянки мають бути завершені до кінця року.

У вересні минулого року «Весташляхбуд» уже вигравала тендери на ремонт цих же ділянок, з фірмою уклали угоди на 10,32 млн грн. і 7,71 млн грн.

До грудня 2012 р. власниками ТОВ «Весташляхбуд» були Каріне Сардарян і кіпрський офшор «Оппугно лімітед». Потім фірму перереєстрували на Ганну Лаврешину, Катерину Мазурок, а також ТОВ «Грінфорт-С» Валерія Паршутіна, котрий раніше був співвласником ТОВ «Янголз», заснованого Хачатуром Сардаряном.

ТОВ «Вестшляхбуд» входить у концерн «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром Олександром Вілкулом.

З 2008 року «Весташляхбуд» отримало підряди від криворізької мерії та місцевих комунальних підприємств на 552,79 млн грн.

Окрім цього ТОВ «Веста Сервіс», яке також контролюється Сардаряном, за цей час отримало підряди на постачання палива криворізьким комунальникам на 28,10 млн грн.

Нагадаємо, 19 березня Вищий господарський суд зобов'язав ТОВ «Веста Сервіс» сплатити в держбюджет 1 мільйон гривень за завищення цін на бензин і дизельне паливо.

Єдиним конкурентом «Весташляхбуду» на усіх трьох тендерах було ПАТ «Криворіжіндустрбуд», співвласником котрого є депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій. Різниця пропозицій двох фірм склала від 0,2 до 0,4%.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...