App Store Google Play

Сарданяни розіграли з «регіоналом» дорожні підряди на 36 мільйонів

28.03.2013 10:44

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 18 березня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Весташляхбуд» на ремонт доріг на загальну суму 36,32 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більшу частину цієї суми - 28,41 млн грн. - піде на поточний ремонт автошляхів міста. З 2010 р. «Весташляхбуд» виграла усі тендери міськвиконкому на ці послуги.

Ще 7,91 млн грн. фірма отримає на капітальний ремонт об'їзної дороги. В 5,26 млн грн. обійдеться ділянка від будівлі №3 на вул. Нікопольське шосе до межі міста в напрямку виїзду до міста Запоріжжя. Ще в 2,64 млн грн. обійдеться ділянка дороги від шляхопроводу №9 на вул. Дніпропетровське шосе до шляхопроводу №11 на вул. Бикова. Обидві ділянки мають бути завершені до кінця року.

У вересні минулого року «Весташляхбуд» уже вигравала тендери на ремонт цих же ділянок, з фірмою уклали угоди на 10,32 млн грн. і 7,71 млн грн.

До грудня 2012 р. власниками ТОВ «Весташляхбуд» були Каріне Сардарян і кіпрський офшор «Оппугно лімітед». Потім фірму перереєстрували на Ганну Лаврешину, Катерину Мазурок, а також ТОВ «Грінфорт-С» Валерія Паршутіна, котрий раніше був співвласником ТОВ «Янголз», заснованого Хачатуром Сардаряном.

ТОВ «Вестшляхбуд» входить у концерн «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром Олександром Вілкулом.

З 2008 року «Весташляхбуд» отримало підряди від криворізької мерії та місцевих комунальних підприємств на 552,79 млн грн.

Окрім цього ТОВ «Веста Сервіс», яке також контролюється Сардаряном, за цей час отримало підряди на постачання палива криворізьким комунальникам на 28,10 млн грн.

Нагадаємо, 19 березня Вищий господарський суд зобов'язав ТОВ «Веста Сервіс» сплатити в держбюджет 1 мільйон гривень за завищення цін на бензин і дизельне паливо.

Єдиним конкурентом «Весташляхбуду» на усіх трьох тендерах було ПАТ «Криворіжіндустрбуд», співвласником котрого є депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій. Різниця пропозицій двох фірм склала від 0,2 до 0,4%.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...