App Store Google Play

Царьов – єдиний нардеп-«прогульник» із дніпропетровців

21.03.2013 19:01
Олег Царьов - єдиний серед дніпропетровських народних депутатів потрапив у немилість руху ЧЕСНО і отримав статус «прогульника». За даними дослідження парламенту VII скликання, проведеного рухом, він пропустив 4 із 7 засідань Верховної Ради за перші 100 днів її роботи.

Ці дані були представлені на форумі ЧЕСНО в рамках кампанії «Фільтруй владу» 21 березня. Олег Царьов особисто завітав на цей форум.

Олег Царьов разом з іще дев'ятьма народними обранцями (ще 5 від ПР, 2 від Батьківщини, один комуніст та один позафракційний) посіли третє місце у рейтингу «прогульників». «Срібло» і «золото» у цьому списку взяли відповідно Павло Балога та Юрій Іванющенко - обидва представляють Партію регіонів.

На прохання Дніпрограду прокоментувати свою відсутність у Раді Олег Царьов повідомив: «Я дуже сумніваюся у достовірності цих цифр. Я не кажу, що я не пропускав усі засідання, але я точно не пропускав стільки, скільки каже рух ЧЕСНО».

Щодо об'єктивності критеріїв ЧЕСНО нардеп прокоментував: «Засідання Верховної Ради не треба пропускати, треба бути присутнім. Там є журнал реєстрації, там об'єктивна інформація. Я переконаний, що цифри там будуть зовсім інші».

У самому русі ЧЕСНО пояснили, що виставляючи оцінки народним депутатам, аналітики враховували дані письмової та електронної реєстрації, а також наявність виступів, які могли би засвідчити присутність у залі тих, хто не зареєструвався ні письмово, ні електронно.

«Ми співставляли дані письмової та електронної реєстрації. Ті, що не зареєструвалися ні електронно, ні письмо враховуються як ті, хто прогуляли. Тому відповідно, у Олега Царьова було знайдено 4 прогули із семи засідань Ради, які були за останні три місяці нового скликання», - пояснив аналітик руху ЧЕСНО Віталій Шарлай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...