App Store Google Play

Царьов – єдиний нардеп-«прогульник» із дніпропетровців

21.03.2013 19:01
Олег Царьов - єдиний серед дніпропетровських народних депутатів потрапив у немилість руху ЧЕСНО і отримав статус «прогульника». За даними дослідження парламенту VII скликання, проведеного рухом, він пропустив 4 із 7 засідань Верховної Ради за перші 100 днів її роботи.

Ці дані були представлені на форумі ЧЕСНО в рамках кампанії «Фільтруй владу» 21 березня. Олег Царьов особисто завітав на цей форум.

Олег Царьов разом з іще дев'ятьма народними обранцями (ще 5 від ПР, 2 від Батьківщини, один комуніст та один позафракційний) посіли третє місце у рейтингу «прогульників». «Срібло» і «золото» у цьому списку взяли відповідно Павло Балога та Юрій Іванющенко - обидва представляють Партію регіонів.

На прохання Дніпрограду прокоментувати свою відсутність у Раді Олег Царьов повідомив: «Я дуже сумніваюся у достовірності цих цифр. Я не кажу, що я не пропускав усі засідання, але я точно не пропускав стільки, скільки каже рух ЧЕСНО».

Щодо об'єктивності критеріїв ЧЕСНО нардеп прокоментував: «Засідання Верховної Ради не треба пропускати, треба бути присутнім. Там є журнал реєстрації, там об'єктивна інформація. Я переконаний, що цифри там будуть зовсім інші».

У самому русі ЧЕСНО пояснили, що виставляючи оцінки народним депутатам, аналітики враховували дані письмової та електронної реєстрації, а також наявність виступів, які могли би засвідчити присутність у залі тих, хто не зареєструвався ні письмово, ні електронно.

«Ми співставляли дані письмової та електронної реєстрації. Ті, що не зареєструвалися ні електронно, ні письмо враховуються як ті, хто прогуляли. Тому відповідно, у Олега Царьова було знайдено 4 прогули із семи засідань Ради, які були за останні три місяці нового скликання», - пояснив аналітик руху ЧЕСНО Віталій Шарлай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...