App Store Google Play

Царьов – єдиний нардеп-«прогульник» із дніпропетровців

21.03.2013 19:01
Олег Царьов - єдиний серед дніпропетровських народних депутатів потрапив у немилість руху ЧЕСНО і отримав статус «прогульника». За даними дослідження парламенту VII скликання, проведеного рухом, він пропустив 4 із 7 засідань Верховної Ради за перші 100 днів її роботи.

Ці дані були представлені на форумі ЧЕСНО в рамках кампанії «Фільтруй владу» 21 березня. Олег Царьов особисто завітав на цей форум.

Олег Царьов разом з іще дев'ятьма народними обранцями (ще 5 від ПР, 2 від Батьківщини, один комуніст та один позафракційний) посіли третє місце у рейтингу «прогульників». «Срібло» і «золото» у цьому списку взяли відповідно Павло Балога та Юрій Іванющенко - обидва представляють Партію регіонів.

На прохання Дніпрограду прокоментувати свою відсутність у Раді Олег Царьов повідомив: «Я дуже сумніваюся у достовірності цих цифр. Я не кажу, що я не пропускав усі засідання, але я точно не пропускав стільки, скільки каже рух ЧЕСНО».

Щодо об'єктивності критеріїв ЧЕСНО нардеп прокоментував: «Засідання Верховної Ради не треба пропускати, треба бути присутнім. Там є журнал реєстрації, там об'єктивна інформація. Я переконаний, що цифри там будуть зовсім інші».

У самому русі ЧЕСНО пояснили, що виставляючи оцінки народним депутатам, аналітики враховували дані письмової та електронної реєстрації, а також наявність виступів, які могли би засвідчити присутність у залі тих, хто не зареєструвався ні письмово, ні електронно.

«Ми співставляли дані письмової та електронної реєстрації. Ті, що не зареєструвалися ні електронно, ні письмо враховуються як ті, хто прогуляли. Тому відповідно, у Олега Царьова було знайдено 4 прогули із семи засідань Ради, які були за останні три місяці нового скликання», - пояснив аналітик руху ЧЕСНО Віталій Шарлай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...