App Store Google Play

Ротань: "Ми граємо чесно і битимемось до останнього"

18.03.2013 11:03

Капітан дніпропетровського "Дніпра" Руслан Ротань емоційно прокоментував програш "Кривбасу" в 21-му турі чемпіонату України.

"Дніпро" - єдина команда в Україні, яка грає чесно, грає проти всієї України", - заявив Ротань.

"Що говорити по гарячих слідах? Ми програли, але ми грали вдесятьох проти сімнадцяти з урахуванням всіх суддів. Мене журналісти питали: "Що ви думаєте про чемпіонат СНД?". Так ось, якщо вам цікаво, то я хочу грати у цьому чемпіонаті, а не в такому безладі, як у нас. За що грати, за що боротися? За четверте місце? Нас уболівальники лають за те, що ми постійно четверті. Так, нам це місце набридло, але ми граємо чесно. А вище голови при такому безладі стрибнути не можна", - заявив Руслан.

Водночас, хавбек пообіцяв уболівальникам, що команда буде битися до останнього.

"Не будемо думати про те, треті ми або четверті, а будемо викладатися на полі на сто п'ятдесят відсотків, щоб здобувати результат. А який він буде - подивимося в кінці сезону", - додав Ротань.

Прокоментував ситуацію і тренер "Дніпра" Хуанде Рамос.

"Я вже казав і раніше з приводу суддів. Не хочеться скаржитися щотижня. Але на 10-й хвилині нам вже показали дві жовті картки. А матч практично ще не почався. Хотілося б, щоб арбітр пояснив, за що він їх показав, тому що мені це незрозуміло", - зазначив Рамос.

А спортивний директор "Дніпра"  Андрій Русол сподівається на належну оцінку суддівства з боку відповідних органів.

"Була картка чи ні - не моя справа. Впродовж матчу трапляється багато моментів, які можна трактувати 50 на 50. І коли з таких 40 моментів 38 не в твою сторону, ти розумієш, що тобі буде вдвічі важче", - впевнений Русол.

У нас є органи, які розберуть цю гру. Потрібно охолонути і розібратися у всьому. Але перш за все ми будемо шукати причини в собі, проаналізуємо матч і будемо рухатися далі", - зазначив Русол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...