App Store Google Play

Ротань: "Ми граємо чесно і битимемось до останнього"

18.03.2013 11:03

Капітан дніпропетровського "Дніпра" Руслан Ротань емоційно прокоментував програш "Кривбасу" в 21-му турі чемпіонату України.

"Дніпро" - єдина команда в Україні, яка грає чесно, грає проти всієї України", - заявив Ротань.

"Що говорити по гарячих слідах? Ми програли, але ми грали вдесятьох проти сімнадцяти з урахуванням всіх суддів. Мене журналісти питали: "Що ви думаєте про чемпіонат СНД?". Так ось, якщо вам цікаво, то я хочу грати у цьому чемпіонаті, а не в такому безладі, як у нас. За що грати, за що боротися? За четверте місце? Нас уболівальники лають за те, що ми постійно четверті. Так, нам це місце набридло, але ми граємо чесно. А вище голови при такому безладі стрибнути не можна", - заявив Руслан.

Водночас, хавбек пообіцяв уболівальникам, що команда буде битися до останнього.

"Не будемо думати про те, треті ми або четверті, а будемо викладатися на полі на сто п'ятдесят відсотків, щоб здобувати результат. А який він буде - подивимося в кінці сезону", - додав Ротань.

Прокоментував ситуацію і тренер "Дніпра" Хуанде Рамос.

"Я вже казав і раніше з приводу суддів. Не хочеться скаржитися щотижня. Але на 10-й хвилині нам вже показали дві жовті картки. А матч практично ще не почався. Хотілося б, щоб арбітр пояснив, за що він їх показав, тому що мені це незрозуміло", - зазначив Рамос.

А спортивний директор "Дніпра"  Андрій Русол сподівається на належну оцінку суддівства з боку відповідних органів.

"Була картка чи ні - не моя справа. Впродовж матчу трапляється багато моментів, які можна трактувати 50 на 50. І коли з таких 40 моментів 38 не в твою сторону, ти розумієш, що тобі буде вдвічі важче", - впевнений Русол.

У нас є органи, які розберуть цю гру. Потрібно охолонути і розібратися у всьому. Але перш за все ми будемо шукати причини в собі, проаналізуємо матч і будемо рухатися далі", - зазначив Русол.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...