App Store Google Play

Опозиційний депутат очолив обласний Олімпійський комітет

18.03.2013 14:03
Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у супроводі керівника служби Юрія Тамма з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.

Свою поїздку головний олімпієць розпочав з відвідання Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, де познайомився з вихованцями та педагогічним колективом, оглянув базу та учнівські класи.

За високі показники у підготовці професійних кадрів керівництво училища з рук президента НОК України отримало прапор Національного олімпійського комітету та набір Олімпійської літератури.

Сергій Бубка також взяв участь у звітно-виборній асамблеї Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Одноголосно очільником Дніпропетровського обласного осередку Національного олімпійського комітету на наступний 4-річний термін був переобраний народний депутат України Андрій Павелко.

Андрій Васильович підкреслив, що й надалі відділення буде підтримувати олімпійський рух та запроваджувати нові ініціативи щодо популяризації олімпійських ідеалів в регіоні.

«Мені приємно відзначити постійний прогрес і нові успіхи в діяльності відділення. Якщо згадати 2009 рік, коли Андрія Павелка було обрано головою осередку, то він обіцяв вивести відділення з останній місць рейтингу до числа передових. Такий прогрес відбувся і Дніпропетровське відділення входить до 5 найкращих. Тож бажаю не зупинятись на досягнутому», - підкреслив Сергій Бубка.

На завершення Асамблеї відбулось нагородження цінними подарунками НОК активістів олімпійського руху Дніпропетровщини.

Якщо Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» назве своїх переможців 30 березня, то в Дніпропетровську вже визначені й нагороджені найкращі у 12 номінаціях.

Сергій Бубка нагородив найкращих у номінації «Команда року» - Олімпійський квартет з академічного веслування у складі Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, Катерини Тарасенко.

Найкращими у номінаціях «Спортсмен року» та «Спортсменка року» були визнані срібний призер Олімпіади-2012 з метання спису Олександр П'ятниця та Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Яна Дементьєва відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...