App Store Google Play

Опозиційний депутат очолив обласний Олімпійський комітет

18.03.2013 14:03
Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у супроводі керівника служби Юрія Тамма з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.

Свою поїздку головний олімпієць розпочав з відвідання Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, де познайомився з вихованцями та педагогічним колективом, оглянув базу та учнівські класи.

За високі показники у підготовці професійних кадрів керівництво училища з рук президента НОК України отримало прапор Національного олімпійського комітету та набір Олімпійської літератури.

Сергій Бубка також взяв участь у звітно-виборній асамблеї Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Одноголосно очільником Дніпропетровського обласного осередку Національного олімпійського комітету на наступний 4-річний термін був переобраний народний депутат України Андрій Павелко.

Андрій Васильович підкреслив, що й надалі відділення буде підтримувати олімпійський рух та запроваджувати нові ініціативи щодо популяризації олімпійських ідеалів в регіоні.

«Мені приємно відзначити постійний прогрес і нові успіхи в діяльності відділення. Якщо згадати 2009 рік, коли Андрія Павелка було обрано головою осередку, то він обіцяв вивести відділення з останній місць рейтингу до числа передових. Такий прогрес відбувся і Дніпропетровське відділення входить до 5 найкращих. Тож бажаю не зупинятись на досягнутому», - підкреслив Сергій Бубка.

На завершення Асамблеї відбулось нагородження цінними подарунками НОК активістів олімпійського руху Дніпропетровщини.

Якщо Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» назве своїх переможців 30 березня, то в Дніпропетровську вже визначені й нагороджені найкращі у 12 номінаціях.

Сергій Бубка нагородив найкращих у номінації «Команда року» - Олімпійський квартет з академічного веслування у складі Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, Катерини Тарасенко.

Найкращими у номінаціях «Спортсмен року» та «Спортсменка року» були визнані срібний призер Олімпіади-2012 з метання спису Олександр П'ятниця та Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Яна Дементьєва відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...