App Store Google Play

Опозиційний депутат очолив обласний Олімпійський комітет

18.03.2013 14:03
Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у супроводі керівника служби Юрія Тамма з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.

Свою поїздку головний олімпієць розпочав з відвідання Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, де познайомився з вихованцями та педагогічним колективом, оглянув базу та учнівські класи.

За високі показники у підготовці професійних кадрів керівництво училища з рук президента НОК України отримало прапор Національного олімпійського комітету та набір Олімпійської літератури.

Сергій Бубка також взяв участь у звітно-виборній асамблеї Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Одноголосно очільником Дніпропетровського обласного осередку Національного олімпійського комітету на наступний 4-річний термін був переобраний народний депутат України Андрій Павелко.

Андрій Васильович підкреслив, що й надалі відділення буде підтримувати олімпійський рух та запроваджувати нові ініціативи щодо популяризації олімпійських ідеалів в регіоні.

«Мені приємно відзначити постійний прогрес і нові успіхи в діяльності відділення. Якщо згадати 2009 рік, коли Андрія Павелка було обрано головою осередку, то він обіцяв вивести відділення з останній місць рейтингу до числа передових. Такий прогрес відбувся і Дніпропетровське відділення входить до 5 найкращих. Тож бажаю не зупинятись на досягнутому», - підкреслив Сергій Бубка.

На завершення Асамблеї відбулось нагородження цінними подарунками НОК активістів олімпійського руху Дніпропетровщини.

Якщо Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» назве своїх переможців 30 березня, то в Дніпропетровську вже визначені й нагороджені найкращі у 12 номінаціях.

Сергій Бубка нагородив найкращих у номінації «Команда року» - Олімпійський квартет з академічного веслування у складі Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, Катерини Тарасенко.

Найкращими у номінаціях «Спортсмен року» та «Спортсменка року» були визнані срібний призер Олімпіади-2012 з метання спису Олександр П'ятниця та Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Яна Дементьєва відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...