App Store Google Play

Опозиційний депутат очолив обласний Олімпійський комітет

18.03.2013 14:03
Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка у супроводі керівника служби Юрія Тамма з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.

Свою поїздку головний олімпієць розпочав з відвідання Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, де познайомився з вихованцями та педагогічним колективом, оглянув базу та учнівські класи.

За високі показники у підготовці професійних кадрів керівництво училища з рук президента НОК України отримало прапор Національного олімпійського комітету та набір Олімпійської літератури.

Сергій Бубка також взяв участь у звітно-виборній асамблеї Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Одноголосно очільником Дніпропетровського обласного осередку Національного олімпійського комітету на наступний 4-річний термін був переобраний народний депутат України Андрій Павелко.

Андрій Васильович підкреслив, що й надалі відділення буде підтримувати олімпійський рух та запроваджувати нові ініціативи щодо популяризації олімпійських ідеалів в регіоні.

«Мені приємно відзначити постійний прогрес і нові успіхи в діяльності відділення. Якщо згадати 2009 рік, коли Андрія Павелка було обрано головою осередку, то він обіцяв вивести відділення з останній місць рейтингу до числа передових. Такий прогрес відбувся і Дніпропетровське відділення входить до 5 найкращих. Тож бажаю не зупинятись на досягнутому», - підкреслив Сергій Бубка.

На завершення Асамблеї відбулось нагородження цінними подарунками НОК активістів олімпійського руху Дніпропетровщини.

Якщо Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» назве своїх переможців 30 березня, то в Дніпропетровську вже визначені й нагороджені найкращі у 12 номінаціях.

Сергій Бубка нагородив найкращих у номінації «Команда року» - Олімпійський квартет з академічного веслування у складі Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Наталії Довгодько, Катерини Тарасенко.

Найкращими у номінаціях «Спортсмен року» та «Спортсменка року» були визнані срібний призер Олімпіади-2012 з метання спису Олександр П'ятниця та Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Яна Дементьєва відповідно.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...