App Store Google Play

«Дніпро» не зміг здолати опір «Кривбаса» й арбітра

18.03.2013 09:34

Дніпропетровський «Дніпро» полишив омріяну другу сходинку турнірної таблиці, програвши вдома криворізькому «Кривбасу» 1:2. Це стало першою домашньою поразкою дніпрян за 11 місяців.

Головними дійовими особами у грі стали колишній дніпрянин Олексій Антонов, який записав на свій рахунок гол та результативну передачу на Дедечка, та арбітр матчу Ігор Арановський, який вкотре показав своє упереджене ставлення до «Дніпра». Нагадаємо, саме цей суддя обслуговував і матч першого кола, роздавши тоді дніпрянам цілу жменю карток і вилучивши Мазуха, завдяки чому «Кривбасу» вдалося звести гру в нічию.

Цього разу київський арбітр почав своє соло на свистку ще з 10 хвилини гри, коли в ситуації, де навіть не було контакту гравців, спочатку поставив штрафний у бік «Дніпра», зірвавши перспективну атаку, а потім - за обурення своїми діями - показав одразу дві (!) жовті картки Зозулі й Кравченку.

Але на цьому прихильник «Кривбасу» не зупинився. Як влучно зауважив після гри спортивний директор «Дніпра» Андрій Русол, з 40 спірних ігрових моментів впродовж матчу Арановський 38 трактував на користь гостей. Коли ж, вже за нічийного рахунку, «Дніпро» збільшив тиск на ворота Боровика, він просто вилучив Зозулю в не менш спірному епізоді.

Щоправда, «Дніпро» протягом всього матчу не виглядав, як очікувалось, на три голови кращим за суперників. Відкривши рахунок лише на 33 хвилині після помилки воротаря гостей (відзначився Канкава), дніпряни вкрай важко створювали небезпечні моменти біля воріт «Кривбаса», потім їх легко розтринькуючи.

Розплата настала на першій хвилині другого тайму - хаос у штрафному «Дніпра» закінчився потужним ударом Антонова. А незадовго до закінчення гри гостям вдалася контратака, у якій Дедечко, здавалося бив просто у Лаштувку, але якимсь чином прошив воротаря.
«Дніпро» протягом усього матчу виглядав розбалансованим. Абсолютно не показали себе легіонери: Матеус з Жуліано вкрай погано взаємодіяли, а Стрініч постійно втрачав опонентів в захисті, Кравченко фактично загубився на полі, а в захисті було помітно, що четвірка «Дніпра» грає в такому складі вперше.

Попри незрозуміле й мало адекватне суддівство - гравці «Дніпра» за останні дві гри побачили перед собою 12 попереджень, з яких 7 (!) неігрові - слід визнати: з такою грою дніпряни можуть не тільки опинитися поза Лігою Чемпіонів, а й фінішувати на звичному 4 місці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...