App Store Google Play

Як радянські свята годують європейських буржуїв

13.03.2013 08:54

Традиційно початок весни знаменується цілою низкою псевдо-свят, нав'язаних нам як радянською пропагандистською машиною, так і новітнім суспільством споживання. Слідом за Днем розпусти 14 лютого нас змушують «святкувати» День радянської армії, у який жодної з армій створено не було, а потім і 8 березня - День солідарності з чиказькими повіями.

У ці дні непереборною поки що традицією є дарування жінкам, матерям і дівчаткам квітів. А от квіти всі у нас, як з'ясувалося імпортні - переважно голландського та турецького виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів та зборів України.

Дніпропетровські митники підрахували, що напередодні 8 березня відбулось відчутне пожвавлення імпорту квіткової продукції. Протягом січня-березня поточного року було оформлено  1  087 831 шт. живих свіже зрізаних квітів, а саме: троянд, хризантем, орхідей, гвоздик, мімоз, ірис.

 Крім того, співробітники Дніпропетровської митниці здійснювали оформлення живих квітів у горщиках з Нідерландів: пеларгонії, бегонії, георгін, гвоздик, гербер.

Квіти були оформлені у звичайному режимі, час їх митного оформлення не перевищував 4 годин.

До державного бюджету надійшло більше 2 мільйонів гривень податків та зборів.

При митному оформленні зазначених товарів порушень митного законодавства не виявлено, протоколи про порушення митних правил не складались.

Додамо, що ціна букету з трьох квіток 7 та 8 березня коливалася в межах 60-150 гривень. Таким чином, щонайменше 30 мільйонів гривень дніпряни протягом кількох діб спустили на імпортні квіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...