App Store Google Play

Як радянські свята годують європейських буржуїв

13.03.2013 08:54

Традиційно початок весни знаменується цілою низкою псевдо-свят, нав'язаних нам як радянською пропагандистською машиною, так і новітнім суспільством споживання. Слідом за Днем розпусти 14 лютого нас змушують «святкувати» День радянської армії, у який жодної з армій створено не було, а потім і 8 березня - День солідарності з чиказькими повіями.

У ці дні непереборною поки що традицією є дарування жінкам, матерям і дівчаткам квітів. А от квіти всі у нас, як з'ясувалося імпортні - переважно голландського та турецького виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів та зборів України.

Дніпропетровські митники підрахували, що напередодні 8 березня відбулось відчутне пожвавлення імпорту квіткової продукції. Протягом січня-березня поточного року було оформлено  1  087 831 шт. живих свіже зрізаних квітів, а саме: троянд, хризантем, орхідей, гвоздик, мімоз, ірис.

 Крім того, співробітники Дніпропетровської митниці здійснювали оформлення живих квітів у горщиках з Нідерландів: пеларгонії, бегонії, георгін, гвоздик, гербер.

Квіти були оформлені у звичайному режимі, час їх митного оформлення не перевищував 4 годин.

До державного бюджету надійшло більше 2 мільйонів гривень податків та зборів.

При митному оформленні зазначених товарів порушень митного законодавства не виявлено, протоколи про порушення митних правил не складались.

Додамо, що ціна букету з трьох квіток 7 та 8 березня коливалася в межах 60-150 гривень. Таким чином, щонайменше 30 мільйонів гривень дніпряни протягом кількох діб спустили на імпортні квіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...