App Store Google Play

Захист Дмитра Реви наполягає, що чоловіка тримають за гратами незаконно

12.03.2013 22:36
Родичі та друзі Дмитра Реви, обвинуваченого у пособництві «дніпропетровським терористам», сподіваються, що небайдужу їм людину найближчим часом звільнять з-під варти. 12 березня, у день, коли Дмитро давав свої покази у суді, його близькі прийшли до суду із білими кульками.

«Цих кульок рівно 47. Стільки днів лишилося до 27 квітня. Це не тільки день, коли пролунали вибухи у Дніпропетровську, пособництво в здійсненні яких закидають Дмитрові, для нашої родини цей день має інше значення - це день, коли Дмитро уклав шлюб. Цього року він пропустив всі родинні свята. Сподіваємося, що у цей день - на одинадцяту річницю свого одруження - він вже буде вдома із родиною», - пояснила сестра Дмитра Реви Оксана Томчук.

Близькі Реви вирішили не проводити перед судом ніяких акцій, щоби їх знову не звинуватили у тискові на суд, а слухання справи не перенесли. В цей день Дмитро таки дав покази і відповів на всі питання обвинувачення, захисту та суду. Це не додало обвинуваченню жодних аргументів, проте прокурори продовжують наполягати, що поспішати зі звільненням з-під арешту не варто.

«Суд має перевірити всі факти, правдивість і правильність обвинувачення та винести свій вердикт: винен чи не винен. Прихильників Реви можна зрозуміти як людей, котрі зацікавлені у найшвидшому звільненні їхнього родича. Але варто розуміти, якщо судове рішення буде винесено передчасно, воно так само незаконне», - прокоментував керівник групи державного обвинувачення по справі Олександр Гладкий.

Адвокат Дмитра Реви Віталій Погосян заявив чергове клопотання про зміну запобіжного заходу його підзахисному з арешту на заставу. Аргументи захисту - запобіжний захід обирався на підставі недостовірних відомостей щодо дзвінка з телефону Реви, який насправді під час обшуку здійснив оперуповноважений Пилипенко, а не Рева, як вказано у рішенні суду. Проте обвинувачення, а слідом за ним і суд продовжують стверджувати, що рішення про арешт законне. Суд знову залишив Дмитра за гратами.

Захисники сподіваються, що іще до завершення розгляду кримінальної справи їхні скарги на незаконний арешт розгляне Європейський суд з прав людини. Нещодавно там підтвердили, що обидві скарги прийняті до розгляду у Страсбурзі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...