App Store Google Play

Ребілітацією наркозалежних опікуватимуться в жіночому монастирі

11.03.2013 17:05

При Свято-Благовіщенському жіночому монастирі відкрито програму соціальної реабілітації алко- та наркозалежних, а також тих жінок, які вийшли з місць позбавлення волі. Монастир розташовано в Царичанському районі у села Прядівка на вул. Мечнікова 4-а.

Про проект розповіли на прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» настоятелька монастиря матінка Наталія та директор православного геріатричного центру «Спас» Тетяна Тесленко.

- Споконвіку монастирі відкривалися для того, щоб люди шукали там духовної підтримки,- говорить матінка Наталія. - Наш монастир надає допомогу людям, які її потребують, наприклад людям похилого віку, дітям-сиротам тощо.

Всіх бажаючих організатори проекту запросили долучитися до доброї справи, а також закликали усіх, хто прагне змінити своє життя, завітати до монастиря та позбавитись поганих звичок.

За словами матінки Наталії, вже є приклади людей, які виправилися, пішли на роботу, а нині допомагають іншим. Деякі з них залишились в монастирі.

Згадали під час розмови і про відродження служби сестер милосердя, яку наразі провадить Дніпропетровська єпархія української православної церкви. Справа потребує підтримки та залучення нових учасниць, на даний момент є всього 10 сестер милосердя.

Те, що даний проект запрацював саме в нашому регіоні, кажуть жінки, є знаковим, адже колись на Січеславщині існувало Товариство червоного хреста, якому на той час були підпорядковані всі общини сестер милосердя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...