App Store Google Play

Ребілітацією наркозалежних опікуватимуться в жіночому монастирі

11.03.2013 17:05

При Свято-Благовіщенському жіночому монастирі відкрито програму соціальної реабілітації алко- та наркозалежних, а також тих жінок, які вийшли з місць позбавлення волі. Монастир розташовано в Царичанському районі у села Прядівка на вул. Мечнікова 4-а.

Про проект розповіли на прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» настоятелька монастиря матінка Наталія та директор православного геріатричного центру «Спас» Тетяна Тесленко.

- Споконвіку монастирі відкривалися для того, щоб люди шукали там духовної підтримки,- говорить матінка Наталія. - Наш монастир надає допомогу людям, які її потребують, наприклад людям похилого віку, дітям-сиротам тощо.

Всіх бажаючих організатори проекту запросили долучитися до доброї справи, а також закликали усіх, хто прагне змінити своє життя, завітати до монастиря та позбавитись поганих звичок.

За словами матінки Наталії, вже є приклади людей, які виправилися, пішли на роботу, а нині допомагають іншим. Деякі з них залишились в монастирі.

Згадали під час розмови і про відродження служби сестер милосердя, яку наразі провадить Дніпропетровська єпархія української православної церкви. Справа потребує підтримки та залучення нових учасниць, на даний момент є всього 10 сестер милосердя.

Те, що даний проект запрацював саме в нашому регіоні, кажуть жінки, є знаковим, адже колись на Січеславщині існувало Товариство червоного хреста, якому на той час були підпорядковані всі общини сестер милосердя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...