App Store Google Play

Ребілітацією наркозалежних опікуватимуться в жіночому монастирі

11.03.2013 17:05

При Свято-Благовіщенському жіночому монастирі відкрито програму соціальної реабілітації алко- та наркозалежних, а також тих жінок, які вийшли з місць позбавлення волі. Монастир розташовано в Царичанському районі у села Прядівка на вул. Мечнікова 4-а.

Про проект розповіли на прес-конференції в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» настоятелька монастиря матінка Наталія та директор православного геріатричного центру «Спас» Тетяна Тесленко.

- Споконвіку монастирі відкривалися для того, щоб люди шукали там духовної підтримки,- говорить матінка Наталія. - Наш монастир надає допомогу людям, які її потребують, наприклад людям похилого віку, дітям-сиротам тощо.

Всіх бажаючих організатори проекту запросили долучитися до доброї справи, а також закликали усіх, хто прагне змінити своє життя, завітати до монастиря та позбавитись поганих звичок.

За словами матінки Наталії, вже є приклади людей, які виправилися, пішли на роботу, а нині допомагають іншим. Деякі з них залишились в монастирі.

Згадали під час розмови і про відродження служби сестер милосердя, яку наразі провадить Дніпропетровська єпархія української православної церкви. Справа потребує підтримки та залучення нових учасниць, на даний момент є всього 10 сестер милосердя.

Те, що даний проект запрацював саме в нашому регіоні, кажуть жінки, є знаковим, адже колись на Січеславщині існувало Товариство червоного хреста, якому на той час були підпорядковані всі общини сестер милосердя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...