App Store Google Play

Мерія Вілкула катається на таксі крутіше за всю облраду Удода

11.03.2013 10:24

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 березня уклав угоду з КП «Автобаза №1» на послуги таксі вартістю 5,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Коштом державного бюджету до кінця року чиновники отримають в користування 48 автівок з водієм.

До того мерія намагалась два рази провести відкриті торги на ці послуги, однак кожного разу було подано менше двох конкурсних пропозицій. Відтак закупівлю провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника».

Технічної специфікації цього разу на «ВДЗ» не оприлюднено, однак у документації скасованих тендерів ішлося про 42 легкових автівки, два автобуси і два мікроавтобуси. Марки автомобілів не зазначалися.

Згідно з даними «ВДЗ», Криворізький міськвиконком щороку замовляє послуги таксі в «Автобази №1». З урахуванням цієї закупівлі за останні три роки на машини для чиновників було витрачено 22,17 млн грн.

Дніпропетровська облрада 1 березня уклала аналогічну угоду з Дніпропетровським ОКП «Спецавтобаза».

За 3,00 млн грн. з державного бюджету виконавчий апарат облради до кінця року користуватиметься 25 автівками з водієм. Марки та рік випуску не уточнюються.

Тендер також провели без відкритого конкурсу - посилаючись на те, що обслуговування виконавчого апарату замовляють у цього підприємства ще з 1998 р. За останні три роки на перевезення чиновників облради було витрачено 8,51 млн грн. Минулого року у списку замовлених автівок був зазначений позашляховик Тойота LС 200, вартість якого в офіційній дилерській мережі доходить до $100 тис.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...