App Store Google Play

Мерія Вілкула катається на таксі крутіше за всю облраду Удода

11.03.2013 10:24

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 березня уклав угоду з КП «Автобаза №1» на послуги таксі вартістю 5,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Коштом державного бюджету до кінця року чиновники отримають в користування 48 автівок з водієм.

До того мерія намагалась два рази провести відкриті торги на ці послуги, однак кожного разу було подано менше двох конкурсних пропозицій. Відтак закупівлю провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника».

Технічної специфікації цього разу на «ВДЗ» не оприлюднено, однак у документації скасованих тендерів ішлося про 42 легкових автівки, два автобуси і два мікроавтобуси. Марки автомобілів не зазначалися.

Згідно з даними «ВДЗ», Криворізький міськвиконком щороку замовляє послуги таксі в «Автобази №1». З урахуванням цієї закупівлі за останні три роки на машини для чиновників було витрачено 22,17 млн грн.

Дніпропетровська облрада 1 березня уклала аналогічну угоду з Дніпропетровським ОКП «Спецавтобаза».

За 3,00 млн грн. з державного бюджету виконавчий апарат облради до кінця року користуватиметься 25 автівками з водієм. Марки та рік випуску не уточнюються.

Тендер також провели без відкритого конкурсу - посилаючись на те, що обслуговування виконавчого апарату замовляють у цього підприємства ще з 1998 р. За останні три роки на перевезення чиновників облради було витрачено 8,51 млн грн. Минулого року у списку замовлених автівок був зазначений позашляховик Тойота LС 200, вартість якого в офіційній дилерській мережі доходить до $100 тис.

НАШІ ГРОШІ


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...