App Store Google Play

Мерія Вілкула катається на таксі крутіше за всю облраду Удода

11.03.2013 10:24

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 березня уклав угоду з КП «Автобаза №1» на послуги таксі вартістю 5,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Коштом державного бюджету до кінця року чиновники отримають в користування 48 автівок з водієм.

До того мерія намагалась два рази провести відкриті торги на ці послуги, однак кожного разу було подано менше двох конкурсних пропозицій. Відтак закупівлю провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника».

Технічної специфікації цього разу на «ВДЗ» не оприлюднено, однак у документації скасованих тендерів ішлося про 42 легкових автівки, два автобуси і два мікроавтобуси. Марки автомобілів не зазначалися.

Згідно з даними «ВДЗ», Криворізький міськвиконком щороку замовляє послуги таксі в «Автобази №1». З урахуванням цієї закупівлі за останні три роки на машини для чиновників було витрачено 22,17 млн грн.

Дніпропетровська облрада 1 березня уклала аналогічну угоду з Дніпропетровським ОКП «Спецавтобаза».

За 3,00 млн грн. з державного бюджету виконавчий апарат облради до кінця року користуватиметься 25 автівками з водієм. Марки та рік випуску не уточнюються.

Тендер також провели без відкритого конкурсу - посилаючись на те, що обслуговування виконавчого апарату замовляють у цього підприємства ще з 1998 р. За останні три роки на перевезення чиновників облради було витрачено 8,51 млн грн. Минулого року у списку замовлених автівок був зазначений позашляховик Тойота LС 200, вартість якого в офіційній дилерській мережі доходить до $100 тис.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...