App Store Google Play

Мерія Вілкула катається на таксі крутіше за всю облраду Удода

11.03.2013 10:24

Криворізький міськвиконком Дніпропетровської області 1 березня уклав угоду з КП «Автобаза №1» на послуги таксі вартістю 5,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Коштом державного бюджету до кінця року чиновники отримають в користування 48 автівок з водієм.

До того мерія намагалась два рази провести відкриті торги на ці послуги, однак кожного разу було подано менше двох конкурсних пропозицій. Відтак закупівлю провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника».

Технічної специфікації цього разу на «ВДЗ» не оприлюднено, однак у документації скасованих тендерів ішлося про 42 легкових автівки, два автобуси і два мікроавтобуси. Марки автомобілів не зазначалися.

Згідно з даними «ВДЗ», Криворізький міськвиконком щороку замовляє послуги таксі в «Автобази №1». З урахуванням цієї закупівлі за останні три роки на машини для чиновників було витрачено 22,17 млн грн.

Дніпропетровська облрада 1 березня уклала аналогічну угоду з Дніпропетровським ОКП «Спецавтобаза».

За 3,00 млн грн. з державного бюджету виконавчий апарат облради до кінця року користуватиметься 25 автівками з водієм. Марки та рік випуску не уточнюються.

Тендер також провели без відкритого конкурсу - посилаючись на те, що обслуговування виконавчого апарату замовляють у цього підприємства ще з 1998 р. За останні три роки на перевезення чиновників облради було витрачено 8,51 млн грн. Минулого року у списку замовлених автівок був зазначений позашляховик Тойота LС 200, вартість якого в офіційній дилерській мережі доходить до $100 тис.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...