App Store Google Play

Офіційні результати виборів до облради оголосять тільки завтра

05.03.2013 13:23
Міська виборча комісія обробила лишень близько 80% протоколів по Дніпропетровському міському округу №2, де обирали депутата обласної ради. Про це повідомила голова Дніпропетровської міської виборчої комісії Валентина Панкуліч під час прес-конференції 5 березня.

«Зараз у нас оброблено близько 160 протоколів, залишається десь ще 50-60 протоколів до обласної ради. Думаю, ми це десь ближче до вечора зведемо, і поїдемо здавати. Думаю, десь на ранок у вас буде ця інформація (офіційні результати виборів до обласної ради - ред.)», - повідомила Валентина Панкуліч.

Вона також зазначила, що із суттєвим відривом за даними обробки 80% протоколів голосів виграє кандидат від Партії регіонів Олександр Пшінько, але його перемога зафіксована не на всіх дільницях. «У розрізі дільниць картина різна», - зазначила Валентина Панкуліч.

На думку кандидата від опозиції, затягування з оголошенням офіційних результатів свідчить про викривлення дійсних результатів голосування.

«Ми розуміємо, що всі фальсифікації відбулися на дільничних комісіях, де були задіяні всі сили адмінресурсу, де мали місце масовий вкид і каруселі. Зволікання із встановленням результатів виборів спрямовано на прикриття цих порушень. Можуть перераховувати, знаходити «зіпсовані бюлетені» там, де їх раніше не було, переписувати протоколи дільничних комісій, де не було наших спостерігачів. Технологій багато. Я маю сумніви, що до обласної комісії дійде об'єктивна інформація», - зазначив кандидат в депутати обласної ради по округу №2 від ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

Він припустив, що затягування із підрахунком голосів на міському виборчкомі пов'язане із необхідністю забезпечити перемогу кандидата від влади на довиборах до міської ради, чим і була зайнята комісія, і чому тільки зараз переходить до оброки протоколів виборів до обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...