App Store Google Play

Офіційні результати виборів до облради оголосять тільки завтра

05.03.2013 13:23
Міська виборча комісія обробила лишень близько 80% протоколів по Дніпропетровському міському округу №2, де обирали депутата обласної ради. Про це повідомила голова Дніпропетровської міської виборчої комісії Валентина Панкуліч під час прес-конференції 5 березня.

«Зараз у нас оброблено близько 160 протоколів, залишається десь ще 50-60 протоколів до обласної ради. Думаю, ми це десь ближче до вечора зведемо, і поїдемо здавати. Думаю, десь на ранок у вас буде ця інформація (офіційні результати виборів до обласної ради - ред.)», - повідомила Валентина Панкуліч.

Вона також зазначила, що із суттєвим відривом за даними обробки 80% протоколів голосів виграє кандидат від Партії регіонів Олександр Пшінько, але його перемога зафіксована не на всіх дільницях. «У розрізі дільниць картина різна», - зазначила Валентина Панкуліч.

На думку кандидата від опозиції, затягування з оголошенням офіційних результатів свідчить про викривлення дійсних результатів голосування.

«Ми розуміємо, що всі фальсифікації відбулися на дільничних комісіях, де були задіяні всі сили адмінресурсу, де мали місце масовий вкид і каруселі. Зволікання із встановленням результатів виборів спрямовано на прикриття цих порушень. Можуть перераховувати, знаходити «зіпсовані бюлетені» там, де їх раніше не було, переписувати протоколи дільничних комісій, де не було наших спостерігачів. Технологій багато. Я маю сумніви, що до обласної комісії дійде об'єктивна інформація», - зазначив кандидат в депутати обласної ради по округу №2 від ВО «Свобода» Андрій Денисенко.

Він припустив, що затягування із підрахунком голосів на міському виборчкомі пов'язане із необхідністю забезпечити перемогу кандидата від влади на довиборах до міської ради, чим і була зайнята комісія, і чому тільки зараз переходить до оброки протоколів виборів до обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...