App Store Google Play

Дніпропетровські "ангели" - за радикала Ляшка

04.03.2013 11:47
В суботу 2 березня, о 17:00 в Будинку Профспілок відбулася звітно-вибірна конференція регіональної організації Радикальної партії Олега Ляшка на Дніпропетровщині. 

 В рамках конференції було призначено нове керівництво обласного осередку партії - його головою стала депутат Дніпропетровської обласної ради, перший помічник по соціальних питаннях народного депутата Олега Ляшка Вікторія Шилова. Заступниками голови було обрано Артюх Олену Петрівну та Астахову Вікторію Володимирівну. Були присутні представники жіночих громадських організацій, серед яких, зокрема, добре відомий на Дніпропетровщині «Ангел дитинства».

На засідання організації прибуло близько ста чоловік. Примітно, що всі вони були жінками, і тільки двоє чоловіків в якості супроводу. Таким чином, наразі всі члени обласної організації Радикальної партії є жінками. Це унікальний випадок, можна сказати, справжній феномен для України. Оскільки інтереси жінок в Україні повселюдно ігноруються, права порушуються, жінка є фактично незахищеною в родині, на роботі, в громадському житті, а надто в аспекті державної підтримки материнства й дитинства, отже саме життя організувало жінок для вирішення найболючіших питання важкого українського сьогодення.

Саме в Дніпропетровській області тепер діятиме перша в Україні обласна організація, що складається виключно з жінок. І це буде гідною відповіддю на порушення прав жінок та дітей в Україні, на те, що олігархат Партії регіонів дав чітку команду не пускати жінок у політику, щоб не з'явилася ще одна Юлія Тимошенко або Маргарет Тетчер.

Жінки підтримали програму Радикальної партії Олега Ляшка.  Також абсолютну підтримку знайшла програма "народної перемоги" Вікторії Шилової, з якою вона йшла на вибори до Верховної Ради в жовтні 2012 року.

На конференції було встановлено пріоритетні напрями розвитку та діяльності Дніпропетровської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, а саме: серед головних завдань - досягнення соціальної справедливості в Україні та захист прав людини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...