App Store Google Play

Дніпропетровські "ангели" - за радикала Ляшка

04.03.2013 11:47
В суботу 2 березня, о 17:00 в Будинку Профспілок відбулася звітно-вибірна конференція регіональної організації Радикальної партії Олега Ляшка на Дніпропетровщині. 

 В рамках конференції було призначено нове керівництво обласного осередку партії - його головою стала депутат Дніпропетровської обласної ради, перший помічник по соціальних питаннях народного депутата Олега Ляшка Вікторія Шилова. Заступниками голови було обрано Артюх Олену Петрівну та Астахову Вікторію Володимирівну. Були присутні представники жіночих громадських організацій, серед яких, зокрема, добре відомий на Дніпропетровщині «Ангел дитинства».

На засідання організації прибуло близько ста чоловік. Примітно, що всі вони були жінками, і тільки двоє чоловіків в якості супроводу. Таким чином, наразі всі члени обласної організації Радикальної партії є жінками. Це унікальний випадок, можна сказати, справжній феномен для України. Оскільки інтереси жінок в Україні повселюдно ігноруються, права порушуються, жінка є фактично незахищеною в родині, на роботі, в громадському житті, а надто в аспекті державної підтримки материнства й дитинства, отже саме життя організувало жінок для вирішення найболючіших питання важкого українського сьогодення.

Саме в Дніпропетровській області тепер діятиме перша в Україні обласна організація, що складається виключно з жінок. І це буде гідною відповіддю на порушення прав жінок та дітей в Україні, на те, що олігархат Партії регіонів дав чітку команду не пускати жінок у політику, щоб не з'явилася ще одна Юлія Тимошенко або Маргарет Тетчер.

Жінки підтримали програму Радикальної партії Олега Ляшка.  Також абсолютну підтримку знайшла програма "народної перемоги" Вікторії Шилової, з якою вона йшла на вибори до Верховної Ради в жовтні 2012 року.

На конференції було встановлено пріоритетні напрями розвитку та діяльності Дніпропетровської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, а саме: серед головних завдань - досягнення соціальної справедливості в Україні та захист прав людини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...