App Store Google Play

В регіоні-лідері роздали медалі й влаштували «ювілей».

01.03.2013 09:03
27 лютого виповнилося 81 рік від дня створення Дніпропетровської області. З цього безумовно видатного приводу, адже 81 - це хоч і не «кругла», втім «квадратна» дата - в Дніпропетровському театрі опери та балету відбулося урочисте зібрання.

В урочистостях взяли участь близько 150 почесних громадян регіону, які мають високі звання Героя України та Героя Радянського Союзу, почесні керівники, які очолювали регіон у минулі роки, більше 50 представників громадських та профспілкових організацій, керівники міст та районів області. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков та голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод вручили державні та обласні нагороди видатним жителям регіону. Вартість урочистостей - кількасот тисяч гривень, джерело - місцевий бюджет, дефіцит якого, за оптимістичними підрахунками його авторів, не перевищить 14%.

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю: Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Василя Підлубного - першого віце-президента Міжнародної науково-промислової корпорації «ВЕСТА». Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня - Андрія Фаєзханова - заступника голови Самарської районної у місті Дніпропетровську ради. Почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно Зінаїді Мазуренко - вчительці Дніпропетровської середньої школа №112.

За значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку: Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджено Василя Анатієнка - голову громадської організації «Об'єднання воїнів-інтернаціоналістів «КУБИНЦІВ» Дніпропетровської області та Віктора Ткачука - члена Дніпропетровського обласного об'єднання ветеранів Афганістану Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Також видатних жителів Дніпропетровщини відзначили Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, Подякою Прем'єр-міністра України, Заохочувальною відзнакою Дніпропетровської облдержадміністрації - пам'ятною медаллю "За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області", Відзнакою голови облдержадміністрації - нагрудний знак "За розвиток регіону" та Почесними відзнаками голови Дніпропетровської обласної ради.

Вітаючи жителів регіону із 81-річчям, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод зазначив, зокрема, що сучасна Дніпропетровщина -  це регіон-лідер, та нагадав, що наші регіональні ініціативи знаходять підтримку у Президента України Віктора Федоровича Януковича.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...