App Store Google Play

Тимошенко зустріне Новий рік без ялинки та олів'є

28.12.2012 09:09

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко швидше за все зустріне Новий рік в лікарняній палаті і без ялинки. Про це пише "Комсомольская правда".

"Ми другий тиждень ведемо переговори з керівництвом Качанівської колонії, - говорить народний депутат Сергій Власенко. - Але поки що позитивної відповіді не отримали і палата Юлії Володимирівни до свята не прикрашена. При цьому немає жодного нормативного акту, який забороняє засудженим встановлювати ялинки. На питання "Чому не можна?" - мені відповідають: "Тому що!"

Торік "Батьківщина" передала маленькі ялинки в Лук'янівське СІЗО та Качанівську колонію.

У святковому меню Тимошенко не буде ні шампанського, ні олів'є. Спиртне засудженим заборонено, а традиційні новорічні салати Юлія Володимирівна не визнає.

31 грудня в Харків приїде рідня екс-прем'єра з Дніпропетровська.

"Вона їсть майже без солі і без цукру, важких страв з майонезом не любить. В основному харчується фруктами, овочами і травками - кінзою, петрушкою. М'ясо може з'їсти, котлетку", - розповіла тітка Тимошенко Антоніна Ульяхіна.

Десант з Дніпра привітає Юлію Володимирівну на відстані - з-за воріт ЦКЛ, їх збираються прикрасити гірляндами та іграшками. На побачення Ульяхіна не розраховує - позапланове відвідування рідні не дозволили. Втім, тітка екс-прем'єра не сумує.

При цьому вона розповіла, що під час останньої зустрічі Тимошенко виглядала гарно.

"Виглядає Юлія добре, навіть краще, ніж зазвичай. Після голодування, коли почала харчуватися - аж світиться зсередини. Повна сил, енергії, ідей. Ми принесли їй масу літератури - книги з філософії, історії, права. Телевізор вона і вдома рідко дивилася, а в лікарні все більше читає", - повідомила тітка.

Зовсім по-іншому будуть зустрічати Новий рік в Менській колонії, де відбуває термін екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Начальство колонії повідомляє, що привітає його "в загальному порядку", тобто разом з іншими ув'язненими.

Телевізор Луценку і трьом його співкамерникам дозволять дивитися не до 10 вечора, як зазвичай, а до першої ночі. Крім того, передбачається, що у виховній кімнаті всім продемонструють новорічне привітання президента.

У меню обіцяють рубану курятину з гарніром з каші, а також шипучі напої замість шампанського. Плюс передачі, які привезе рідня з Києва, пише газета.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...