App Store Google Play

Найбільш одіозна голова райради Дніпропетровська пішла у відставку

26.12.2012 09:06

25 грудня стало відомо про те, що голова Жовтневого районної ради Дніпропетровська Вікторія Лукашова подала у відставку. Про це повідомив сайт 056.ua з посиланням на джерело в міськраді.

Згідно з повідомленням, Вікторія Лукашова власноруч написала заяву про складення з себе повноважень керівника району зранку цього ж дня.

Виконуючим обов'язки голови призначено заступника Лукашової Антона Жосуля.

Нагадаємо, Вікторія Лукашова очолювала Жовтневий район з 2001 року. Встигла побувати в лавах декількох політичних сил в залежності від зміни політичної кон'юнктури. Останнім часом була членом Партії регіонів.

Дніпрянам "заслужений державний працівник" запам'яталася, насамперед, завдяки вмілому вирішенню земельних питань, після яких площа рекреаційних зон в районі зменшилася майже на третину та боротьбою з найбільшим в Україні пам'ятником Тарасу Шевченку, якого за вказівкою пані Лукашової спочатку обезголовили, а потім й розвалили вшент.

Журналісти видання не виключають, що відставка голови району пов'язана з підсумками минулих парламентських виборів. Тут, хоч і перемогла людина Вілкула (залізничник Олександр Момот, який ще за тиждень до виборів був лише третім у рейтингу симпатій виборців), проте його відрив від найближчого опонента, представника опозиції, був мінімальним.

Також, Жовтневий район, який є вузівським, студентським районом, дав дуже багато голосів на підтримку ВО "Свобода", що могло послужити зайвим приводом для "відходу" Лукашової.

З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що її місце займе нинішній заступник Антон Жосуль. Йому 26 років. Заступником голови Жовтневого районної ради працює з 2011 року. Нічим особливим себе не проявив.
Але в Дніпропетровську про нього говорять, як про виконавця наказів екс-віце-губернатора, а нині народного депутата України Івана Ступака.

Примітно, що раніше за відсутності на роботі Лукашової, саме він, а не перший заступник голови, виконував обов'язки першої особи району.

Ще 24 грудня на представленні нового губернатора Лукашова та Жосуль сиділи разом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...