App Store Google Play

Найбільш одіозна голова райради Дніпропетровська пішла у відставку

26.12.2012 09:06

25 грудня стало відомо про те, що голова Жовтневого районної ради Дніпропетровська Вікторія Лукашова подала у відставку. Про це повідомив сайт 056.ua з посиланням на джерело в міськраді.

Згідно з повідомленням, Вікторія Лукашова власноруч написала заяву про складення з себе повноважень керівника району зранку цього ж дня.

Виконуючим обов'язки голови призначено заступника Лукашової Антона Жосуля.

Нагадаємо, Вікторія Лукашова очолювала Жовтневий район з 2001 року. Встигла побувати в лавах декількох політичних сил в залежності від зміни політичної кон'юнктури. Останнім часом була членом Партії регіонів.

Дніпрянам "заслужений державний працівник" запам'яталася, насамперед, завдяки вмілому вирішенню земельних питань, після яких площа рекреаційних зон в районі зменшилася майже на третину та боротьбою з найбільшим в Україні пам'ятником Тарасу Шевченку, якого за вказівкою пані Лукашової спочатку обезголовили, а потім й розвалили вшент.

Журналісти видання не виключають, що відставка голови району пов'язана з підсумками минулих парламентських виборів. Тут, хоч і перемогла людина Вілкула (залізничник Олександр Момот, який ще за тиждень до виборів був лише третім у рейтингу симпатій виборців), проте його відрив від найближчого опонента, представника опозиції, був мінімальним.

Також, Жовтневий район, який є вузівським, студентським районом, дав дуже багато голосів на підтримку ВО "Свобода", що могло послужити зайвим приводом для "відходу" Лукашової.

З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що її місце займе нинішній заступник Антон Жосуль. Йому 26 років. Заступником голови Жовтневого районної ради працює з 2011 року. Нічим особливим себе не проявив.
Але в Дніпропетровську про нього говорять, як про виконавця наказів екс-віце-губернатора, а нині народного депутата України Івана Ступака.

Примітно, що раніше за відсутності на роботі Лукашової, саме він, а не перший заступник голови, виконував обов'язки першої особи району.

Ще 24 грудня на представленні нового губернатора Лукашова та Жосуль сиділи разом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...