App Store Google Play

Найбільш одіозна голова райради Дніпропетровська пішла у відставку

26.12.2012 09:06

25 грудня стало відомо про те, що голова Жовтневого районної ради Дніпропетровська Вікторія Лукашова подала у відставку. Про це повідомив сайт 056.ua з посиланням на джерело в міськраді.

Згідно з повідомленням, Вікторія Лукашова власноруч написала заяву про складення з себе повноважень керівника району зранку цього ж дня.

Виконуючим обов'язки голови призначено заступника Лукашової Антона Жосуля.

Нагадаємо, Вікторія Лукашова очолювала Жовтневий район з 2001 року. Встигла побувати в лавах декількох політичних сил в залежності від зміни політичної кон'юнктури. Останнім часом була членом Партії регіонів.

Дніпрянам "заслужений державний працівник" запам'яталася, насамперед, завдяки вмілому вирішенню земельних питань, після яких площа рекреаційних зон в районі зменшилася майже на третину та боротьбою з найбільшим в Україні пам'ятником Тарасу Шевченку, якого за вказівкою пані Лукашової спочатку обезголовили, а потім й розвалили вшент.

Журналісти видання не виключають, що відставка голови району пов'язана з підсумками минулих парламентських виборів. Тут, хоч і перемогла людина Вілкула (залізничник Олександр Момот, який ще за тиждень до виборів був лише третім у рейтингу симпатій виборців), проте його відрив від найближчого опонента, представника опозиції, був мінімальним.

Також, Жовтневий район, який є вузівським, студентським районом, дав дуже багато голосів на підтримку ВО "Свобода", що могло послужити зайвим приводом для "відходу" Лукашової.

З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що її місце займе нинішній заступник Антон Жосуль. Йому 26 років. Заступником голови Жовтневого районної ради працює з 2011 року. Нічим особливим себе не проявив.
Але в Дніпропетровську про нього говорять, як про виконавця наказів екс-віце-губернатора, а нині народного депутата України Івана Ступака.

Примітно, що раніше за відсутності на роботі Лукашової, саме він, а не перший заступник голови, виконував обов'язки першої особи району.

Ще 24 грудня на представленні нового губернатора Лукашова та Жосуль сиділи разом.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...