App Store Google Play

Комуністи впадають в істерику за Косіором

26.12.2012 13:02
Останнім питанням в останньому розділі «різне» порядку денного 30-ї сесії дніпропетровської міської ради шостого скликання стала депутатська заява керівника фракції комуністів Сергія Воробйова, у якій він закликав міськраду дати «рішучу відсіч» українцям міста.

«Якісь люди, представляючись партією «Свобода» з плакатами проводять якесь псевдо опитування на вулиці Косіора. Вони ніби агітують за її перейменування й збирають за це підписи. Але при цьому вони обманом і фальсифікацією записують у прихильники перейменування всіх підряд - і людей, які за перейменування, і тих хто проти. Ми вимагаємо покласти цьому край і припинити інсинуації на історичній пам'яті народу! Ще на початку року активісти зібрали чимало підписів й передали їх у приймальню Партії регіонів на Богдана Хмельницького. Там всі люди - за історичну назву вулиці Косіора» - висловив позицію фракції пан Воробйов й завів стару пісню про великі витрати й «чиновницьку тяганину», забувши, що і сам він чиновник.

Міський голова Іван Куліченко стримано сприйняв слова зазвичай не схильного педалювати ідеологічні моменти «досвідченого комунальника» Воробйова, взяв заяву фракції до відома, але наголосив, що Укази Президента, як і рішення судів, поки що є обов'язковими для виконання, тому зупинити процес боротьби з спадщиною ворогів українського народу в топоніміці населених пунктів України - не справа міської ради.

Коментуючи неочікуваний демарш комуністів, радник голови партії ВО «Свобода» Андрій Денисенко відзначив, що «подібна істерика є свідченням втрати підтримки людей».

«Йде природній процес оздоровлення суспільства. Наші активісти відзначають, що мешканці Косіора не бажають жити на вулиці, названій на честь ката. І це природно, і цей процес не може зупинити комуністична партія, яке несе повну відповідальність за Голодомор і злочини проти українського народу» - заявив Дніпрограду політик.

Пан Денисенко також додав, що очікує найскорішого відходу в небуття комуністичної партії та її ідеології після скорої зміни політичного режиму.

«КПУ - це непорозуміння, яке зникне одразу, як перестане буде потрібне олігархам, які їх використовують», - спрогнозував розвиток подій націоналіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...