App Store Google Play

Комуністи впадають в істерику за Косіором

26.12.2012 13:02
Останнім питанням в останньому розділі «різне» порядку денного 30-ї сесії дніпропетровської міської ради шостого скликання стала депутатська заява керівника фракції комуністів Сергія Воробйова, у якій він закликав міськраду дати «рішучу відсіч» українцям міста.

«Якісь люди, представляючись партією «Свобода» з плакатами проводять якесь псевдо опитування на вулиці Косіора. Вони ніби агітують за її перейменування й збирають за це підписи. Але при цьому вони обманом і фальсифікацією записують у прихильники перейменування всіх підряд - і людей, які за перейменування, і тих хто проти. Ми вимагаємо покласти цьому край і припинити інсинуації на історичній пам'яті народу! Ще на початку року активісти зібрали чимало підписів й передали їх у приймальню Партії регіонів на Богдана Хмельницького. Там всі люди - за історичну назву вулиці Косіора» - висловив позицію фракції пан Воробйов й завів стару пісню про великі витрати й «чиновницьку тяганину», забувши, що і сам він чиновник.

Міський голова Іван Куліченко стримано сприйняв слова зазвичай не схильного педалювати ідеологічні моменти «досвідченого комунальника» Воробйова, взяв заяву фракції до відома, але наголосив, що Укази Президента, як і рішення судів, поки що є обов'язковими для виконання, тому зупинити процес боротьби з спадщиною ворогів українського народу в топоніміці населених пунктів України - не справа міської ради.

Коментуючи неочікуваний демарш комуністів, радник голови партії ВО «Свобода» Андрій Денисенко відзначив, що «подібна істерика є свідченням втрати підтримки людей».

«Йде природній процес оздоровлення суспільства. Наші активісти відзначають, що мешканці Косіора не бажають жити на вулиці, названій на честь ката. І це природно, і цей процес не може зупинити комуністична партія, яке несе повну відповідальність за Голодомор і злочини проти українського народу» - заявив Дніпрограду політик.

Пан Денисенко також додав, що очікує найскорішого відходу в небуття комуністичної партії та її ідеології після скорої зміни політичного режиму.

«КПУ - це непорозуміння, яке зникне одразу, як перестане буде потрібне олігархам, які їх використовують», - спрогнозував розвиток подій націоналіст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...