App Store Google Play

У Дніпропетровську набирає популярності педофіло-філія

25.12.2012 09:16

Молодь, якій мало екстриму, займається похуком та "вихованням" педофілів. Поки що живі, неушкоджені й навіть вихваляються своїми подвигами на прес-конференціях. Ну не робити ж добру справу заради самої справи. Вчора у інформаційній агенції "Днепр-пост" учасники дніпропетровського руху «Оккупай-Педофіляй» похвалилися своїми досягненнями.

Як вони самі зізнаються, приманкою є акаунт 15-річного хлопчика в соціальній мережі, який провокує педофілів на контакт, а згодом і приходить на зустріч з «жертвою». Спілкування ведеться на електронних майданчиках: соціальних мережах і чатах.

За словами «мисливців на педофілів», у самому листуванні вже йде відверте спілкування, і призначається зустріч. Під час зустрічі 15-річний хлопчик спілкується з «жертвою» і після надходження від педофіла відвертої пропозиції в справу вступають молоді люди спортивної зовнішності, які проводять «інтерв´ю» з «жертвою», при цьому, до «педофіла» не застосовується фізичний вплив окрім утримання.

За їхніми словами, їхні дії незаконні і можуть потрапити під дію КК у разі надходження заяви від потерпілого. Але поки таких заяв не надходило.

Метою молодих людей є викриття педофілів і розкриття їх «істинної суті» перед суспільством шляхом демонстрації відеороликів, знятих під час «інтерв´ю» з педофілами.

За словами учасників групи, їм попалося вже 10 педофілів. Всі педофіли - чоловіки після 30 років «з грошима». За словами хлопців, один раз їм попався міліціонер, який почав розмахувати посвідченням і тікати.

За словами «борців з педофілами» хлопчик-«приманка» співпрацює з ними на добровільних засадах з дозволу батьків. Що йому відкрутять голову за подібні жарти не боїться, адже його друзі - спотрсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...