App Store Google Play

У Дніпропетровську набирає популярності педофіло-філія

25.12.2012 09:16

Молодь, якій мало екстриму, займається похуком та "вихованням" педофілів. Поки що живі, неушкоджені й навіть вихваляються своїми подвигами на прес-конференціях. Ну не робити ж добру справу заради самої справи. Вчора у інформаційній агенції "Днепр-пост" учасники дніпропетровського руху «Оккупай-Педофіляй» похвалилися своїми досягненнями.

Як вони самі зізнаються, приманкою є акаунт 15-річного хлопчика в соціальній мережі, який провокує педофілів на контакт, а згодом і приходить на зустріч з «жертвою». Спілкування ведеться на електронних майданчиках: соціальних мережах і чатах.

За словами «мисливців на педофілів», у самому листуванні вже йде відверте спілкування, і призначається зустріч. Під час зустрічі 15-річний хлопчик спілкується з «жертвою» і після надходження від педофіла відвертої пропозиції в справу вступають молоді люди спортивної зовнішності, які проводять «інтерв´ю» з «жертвою», при цьому, до «педофіла» не застосовується фізичний вплив окрім утримання.

За їхніми словами, їхні дії незаконні і можуть потрапити під дію КК у разі надходження заяви від потерпілого. Але поки таких заяв не надходило.

Метою молодих людей є викриття педофілів і розкриття їх «істинної суті» перед суспільством шляхом демонстрації відеороликів, знятих під час «інтерв´ю» з педофілами.

За словами учасників групи, їм попалося вже 10 педофілів. Всі педофіли - чоловіки після 30 років «з грошима». За словами хлопців, один раз їм попався міліціонер, який почав розмахувати посвідченням і тікати.

За словами «борців з педофілами» хлопчик-«приманка» співпрацює з ними на добровільних засадах з дозволу батьків. Що йому відкрутять голову за подібні жарти не боїться, адже його друзі - спотрсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...