App Store Google Play

У Дніпропетровську набирає популярності педофіло-філія

25.12.2012 09:16

Молодь, якій мало екстриму, займається похуком та "вихованням" педофілів. Поки що живі, неушкоджені й навіть вихваляються своїми подвигами на прес-конференціях. Ну не робити ж добру справу заради самої справи. Вчора у інформаційній агенції "Днепр-пост" учасники дніпропетровського руху «Оккупай-Педофіляй» похвалилися своїми досягненнями.

Як вони самі зізнаються, приманкою є акаунт 15-річного хлопчика в соціальній мережі, який провокує педофілів на контакт, а згодом і приходить на зустріч з «жертвою». Спілкування ведеться на електронних майданчиках: соціальних мережах і чатах.

За словами «мисливців на педофілів», у самому листуванні вже йде відверте спілкування, і призначається зустріч. Під час зустрічі 15-річний хлопчик спілкується з «жертвою» і після надходження від педофіла відвертої пропозиції в справу вступають молоді люди спортивної зовнішності, які проводять «інтерв´ю» з «жертвою», при цьому, до «педофіла» не застосовується фізичний вплив окрім утримання.

За їхніми словами, їхні дії незаконні і можуть потрапити під дію КК у разі надходження заяви від потерпілого. Але поки таких заяв не надходило.

Метою молодих людей є викриття педофілів і розкриття їх «істинної суті» перед суспільством шляхом демонстрації відеороликів, знятих під час «інтерв´ю» з педофілами.

За словами учасників групи, їм попалося вже 10 педофілів. Всі педофіли - чоловіки після 30 років «з грошима». За словами хлопців, один раз їм попався міліціонер, який почав розмахувати посвідченням і тікати.

За словами «борців з педофілами» хлопчик-«приманка» співпрацює з ними на добровільних засадах з дозволу батьків. Що йому відкрутять голову за подібні жарти не боїться, адже його друзі - спотрсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...