App Store Google Play

Тільки один з «терористів» зрозумів, у чому його звинувачують

25.12.2012 15:00
Прокуратура сьогодні завершила оголошення обвинувального висновку підсудним у справі про теракти в Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Віктора Сукачова та Віталія Федоряка обвинувачують в організації терактів, незаконном поводженні з вибуховими речовинами. Льва Просвірніна обвинувачують у посібництві в організації терактів та незаконному поводженні з вибуховими речовинами. Дмитру Реві закидають посібництво у здійсненні терактів 27 квітня у Дніпропетровську.

Після оголошення обвинувального висновку суддя Вікторія Ігнатенко оголосила суми цивільних позовів постраждалих від терактів, серед яких Дніпропетровський ЦУМ, територіальна громада Дніпропетровська, ЗАТ «Фоззі-груп» та 24 потерпілі особи. Загальна оголошена сума складає понад 1,3 млн. грн.

Ніхто із підсудних не визнав цивільні позови, проте всі висловили згоду давати покази у суді.

Всі підсудні крім Віталія Федоряка заявили, що їм не зрозуміла суть обвинувачення. Зокрема Лев Просвірнін вказав, що в обвинувальному висновку немає жодного доказу його вини. А Дмитро Рева зазначив, що в обвинуваченні не вказаний зміст злочину - тобто за які дії його судять.

Віталій Федоряк, який єдиний вказав, що суть обвинувачення йому зрозуміла, визнав свою провину повністю. Віктор Сукачов визнав свою провину частково.

Лев Просвірнін заявив, що не визнає своєї вини і вважає себе невинуватим. Чи визнає себе винним Дмитро Рева, суд не з'ясував.

На наступному засіданні, яке відбудеться 9 січня, суд перейде до дослідження доказів. За визначеним судом порядком, першим дати покази має Віктор Сукачов.

Як відомо, справу про теракти слухають в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська з 8 листопада цього року. З 28 листопада прокуратура оголошувала обвинувальний висновок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...