App Store Google Play

Тільки один з «терористів» зрозумів, у чому його звинувачують

25.12.2012 15:00
Прокуратура сьогодні завершила оголошення обвинувального висновку підсудним у справі про теракти в Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Віктора Сукачова та Віталія Федоряка обвинувачують в організації терактів, незаконном поводженні з вибуховими речовинами. Льва Просвірніна обвинувачують у посібництві в організації терактів та незаконному поводженні з вибуховими речовинами. Дмитру Реві закидають посібництво у здійсненні терактів 27 квітня у Дніпропетровську.

Після оголошення обвинувального висновку суддя Вікторія Ігнатенко оголосила суми цивільних позовів постраждалих від терактів, серед яких Дніпропетровський ЦУМ, територіальна громада Дніпропетровська, ЗАТ «Фоззі-груп» та 24 потерпілі особи. Загальна оголошена сума складає понад 1,3 млн. грн.

Ніхто із підсудних не визнав цивільні позови, проте всі висловили згоду давати покази у суді.

Всі підсудні крім Віталія Федоряка заявили, що їм не зрозуміла суть обвинувачення. Зокрема Лев Просвірнін вказав, що в обвинувальному висновку немає жодного доказу його вини. А Дмитро Рева зазначив, що в обвинуваченні не вказаний зміст злочину - тобто за які дії його судять.

Віталій Федоряк, який єдиний вказав, що суть обвинувачення йому зрозуміла, визнав свою провину повністю. Віктор Сукачов визнав свою провину частково.

Лев Просвірнін заявив, що не визнає своєї вини і вважає себе невинуватим. Чи визнає себе винним Дмитро Рева, суд не з'ясував.

На наступному засіданні, яке відбудеться 9 січня, суд перейде до дослідження доказів. За визначеним судом порядком, першим дати покази має Віктор Сукачов.

Як відомо, справу про теракти слухають в Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська з 8 листопада цього року. З 28 листопада прокуратура оголошувала обвинувальний висновок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...