App Store Google Play

Суд порушив права потерпілих від терактів - адвокат

25.12.2012 18:28
Адвокат Віталій Погосян зробив зауваження судді Індустріального районного суду Дніпропетровська Вікторії Ігнатенко, яка є головуючою у справі про теракти, через зачитування нею цивільних позовів потерпілих. Погосян захищає інтереси обвинуваченого у цій справі Дмитра Реви.

Адвокат вказав, що суддя Ігнатенко не мала права зачитувати цивільні позови потерпілих, це мали робити представники державного обвинувачення або самі потерпілі. Представника постраждалих Георгія Юріна у засіданні не було.

Віталій Погосян вказав, що частина постраждалих відмовилася подавати цивільні позови на стадії досудового слідства. «Відповідно, вони могли мати бажання подавати позови у стадії судового слідства», - пояснив адвокат. Віталій Погосян вважає, що таким чином суд позбавив інших потерпілих можливості заявити свої позови у судовому засіданні.

Крім того, суддя не оголошувала цивільні позови повністю - лише називала заявника і суму позову без обґрунтування збитків, що, на думку адвоката Погосяна, також є порушенням.

«Я вважаю, що цим порушуються права потерпілих, тому я зробив заяву від імені захисту прав потерпілих. Тому що я вважаю свого підзахисного також потерпілим по цій справі. Він такий самий потерпілий, як і ті, котрі постраждали від цих вибухів. Дехто постраждав фізично, дехто постраждав морально. А мій підзахисний вже 7 місяців сидить у СІЗО», - заявив Віталій Погосян.

Як повідомляв Дніпроград, Дмитро Рева вказав, що в обвинуваченні не вказується, які його дії слідство розцінює як злочин. Захисники Реви заявляються про його абсолютну непричетність до терактів. Позицію самого Реви суд сьогодні з'ясувати «забув».

 

фото 34.ua 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...