App Store Google Play

Суд порушив права потерпілих від терактів - адвокат

25.12.2012 18:28
Адвокат Віталій Погосян зробив зауваження судді Індустріального районного суду Дніпропетровська Вікторії Ігнатенко, яка є головуючою у справі про теракти, через зачитування нею цивільних позовів потерпілих. Погосян захищає інтереси обвинуваченого у цій справі Дмитра Реви.

Адвокат вказав, що суддя Ігнатенко не мала права зачитувати цивільні позови потерпілих, це мали робити представники державного обвинувачення або самі потерпілі. Представника постраждалих Георгія Юріна у засіданні не було.

Віталій Погосян вказав, що частина постраждалих відмовилася подавати цивільні позови на стадії досудового слідства. «Відповідно, вони могли мати бажання подавати позови у стадії судового слідства», - пояснив адвокат. Віталій Погосян вважає, що таким чином суд позбавив інших потерпілих можливості заявити свої позови у судовому засіданні.

Крім того, суддя не оголошувала цивільні позови повністю - лише називала заявника і суму позову без обґрунтування збитків, що, на думку адвоката Погосяна, також є порушенням.

«Я вважаю, що цим порушуються права потерпілих, тому я зробив заяву від імені захисту прав потерпілих. Тому що я вважаю свого підзахисного також потерпілим по цій справі. Він такий самий потерпілий, як і ті, котрі постраждали від цих вибухів. Дехто постраждав фізично, дехто постраждав морально. А мій підзахисний вже 7 місяців сидить у СІЗО», - заявив Віталій Погосян.

Як повідомляв Дніпроград, Дмитро Рева вказав, що в обвинуваченні не вказується, які його дії слідство розцінює як злочин. Захисники Реви заявляються про його абсолютну непричетність до терактів. Позицію самого Реви суд сьогодні з'ясувати «забув».

 

фото 34.ua Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...