App Store Google Play

Суд порушив права потерпілих від терактів - адвокат

25.12.2012 18:28
Адвокат Віталій Погосян зробив зауваження судді Індустріального районного суду Дніпропетровська Вікторії Ігнатенко, яка є головуючою у справі про теракти, через зачитування нею цивільних позовів потерпілих. Погосян захищає інтереси обвинуваченого у цій справі Дмитра Реви.

Адвокат вказав, що суддя Ігнатенко не мала права зачитувати цивільні позови потерпілих, це мали робити представники державного обвинувачення або самі потерпілі. Представника постраждалих Георгія Юріна у засіданні не було.

Віталій Погосян вказав, що частина постраждалих відмовилася подавати цивільні позови на стадії досудового слідства. «Відповідно, вони могли мати бажання подавати позови у стадії судового слідства», - пояснив адвокат. Віталій Погосян вважає, що таким чином суд позбавив інших потерпілих можливості заявити свої позови у судовому засіданні.

Крім того, суддя не оголошувала цивільні позови повністю - лише називала заявника і суму позову без обґрунтування збитків, що, на думку адвоката Погосяна, також є порушенням.

«Я вважаю, що цим порушуються права потерпілих, тому я зробив заяву від імені захисту прав потерпілих. Тому що я вважаю свого підзахисного також потерпілим по цій справі. Він такий самий потерпілий, як і ті, котрі постраждали від цих вибухів. Дехто постраждав фізично, дехто постраждав морально. А мій підзахисний вже 7 місяців сидить у СІЗО», - заявив Віталій Погосян.

Як повідомляв Дніпроград, Дмитро Рева вказав, що в обвинуваченні не вказується, які його дії слідство розцінює як злочин. Захисники Реви заявляються про його абсолютну непричетність до терактів. Позицію самого Реви суд сьогодні з'ясувати «забув».

 

фото 34.ua 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...