App Store Google Play

Терезія Яценюк та Андрій Павелко привітали дітей з днем Святого Миколая

22.12.2012 11:24
В Дніпропетровську відбувся благодійний бал для 300 дітей з обмеженими фізичними можливостями. Свято проводилось в рамках щорічної програми «Подаруй тепло дітям» за ініціативи депутатів від фракції «Батьківщина» Андрія Павелка та Дениса Дзензерського. З Днем Святого Миколая дітей також привітала і Терезія Яценюк, Голова Наглядової Ради Фонду «Відкрий Україну».

"Другий рік поспіль я відвідую цей бал, що вже став доброю традицією для діточок. Дитинство має бути святом, і ми надзвичайно раді подарувати саме цим дітям ту саму чарівну казку, на яку вони так чекали увесь рік. Я переконана, що такі події важливі для їхнього духовного, соціального та фізичного розвитку. І немає більшого задоволення ніж бачити їх усміхненні обличчя та веселі очі», - сказала Терезія Яценюк.

«Новий рік та День Святого Миколая - найбільш очікувані дитячі свята. Нам приємно бути часткою цього дійства. Сподіваємось що до нашої ініціативи буде приєднуватись більше відомих людей, адже завдяки ним вдається привертати всебічну увагу до потреб цих талановитих дітей та допомагати їм досягати більшого в житті», - зазначив Андрій Павелко.

В свою чергу Денис Дзензерський наголосив, що необхідно змінювати відношення держави до соціальної сфери, яка зараз фінансується за остаточним принципом:

«Створення кращих умов для розвиту таких дітей - це питання, яке потрібно вирішуватися на законодавчому рівні. Саме для цього ми прийшли в парламент. Їх майбутнє залежить від нас».

Під час візиту до Дніпропетровська Терезія Яценюк разом з Андрієм Павелком також відвідала інтернат для дітей з вадами слуху, вихованці якого підготували гостям чудовий концерт та подарували власноруч виготовлені картини.

«Діти прекрасно співали, танцювали, честь і хвала їх викладачам. Вони передають бажання і уміння любити життя і мати добро в серці», - сказала Терезія Яценюк.

З новорічними святами Терезія Яценюк та Андрій Павелко привітали і дітей СШ №28, керівництво якої приділяє особливу увагу спортивному розвитку дітей. Школярі займаються танцями, гімнастикою, футболом і кікбоксингом. Для гостей учні підготували та провели справжній олімпійський урок, який переконав усіх у важливості фізичного розвитку для виховання сучасної української молоді.

Терезія Яценюк подякувала маленьким спортсменам і зазначила, що завжди вважала спорт невід'ємною частиною здорового життя і саме так виховує своїх дітей.

«Не змінюйте цього напрямку, який ви вибрали. Будьте зі спортом завжди», - побажала дітям Голова Фонду.

Нагоду продемонструвати свої спортивні навички та відсвяткувати День Святого Миколая також отримали діти з Перещепинського будинку-інтернату. Завдяки Фонду «Відкрий Україну» для них влаштували візит до Дніпропетровська та справжній боулінг-турнір.

Нагадаємо, що Голова Наглядової Ради Фонду «Відкрий Україну» Терезія Яценюк щорічно відвідує сиротинці в день Святого Миколая по всій Україні, щоб поспілкуватися із дітьми, обділеними батьківською турботою, та керівництвом цих дитячих закладів. У Дніпропетровську в рамках програми «Подаруй тепло дітям», започаткованої міською обласною організацією «Фронт Змін», Терезія Яценюк у грудні 2010 року відвідувала дітей-сиріт та дітей-інвалідів із дитячого будинку № 1 та дитячого будинку «Сім'я», а у квітні 2011 року вихованців дитячих будинків № 2 і № 3.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...