App Store Google Play

Яценюк та Павелко привітали дніпропетровських дітей з Миколаєм

21.12.2012 11:55
Голова наглядової ради благодійного фонду «Відкрий Україну» Терезія Яценюк, а також двоє новообраних народних депутатів від Дніпропетровщини - Андрій Павелко та Денис Дзензерський - привітали з Днем святого Миколая маленьких дніпрян з особливими потребами.

Урочистий бал-маскарад традиційно - другий рік поспіль - проводиться його організаторами в дніпропетровському клубі «Опера», куди зібралися більше трьох сотень дітей з особливими потребами з міста й області.

В урочистостях взяли участь паралімпійці Дніпропетровщини - переможці та призери параолімпійських ігор, талановиті танцюристи, співаки, актори й музиканти. Всі вони підкреслили основну думку заходу - не існує безнадійних дітей, для яких немає перспектив у зв'язку з хворобою чи нещасним випадком. Кожна людина - обдарована і має лише вірити в себе, аби розкрити свої можливості й здібності.

«Мені дуже приємно бути тут і бачити ці усмішки, відчувати цю енергію, ці позитивні емоції! Ці діти бачать багато складнощів у своєму житті, тому вміють відрізняти добро й цінувати піклування й увагу. Мені щиро приємно, що я можу долучитися до такої благородної справи, і я маю намір щороку підтримувати цю добру традицію» - розповіла журналістам Терезія Яценюк.

Народний депутат Андрій Павелко відзначив, що для нього найголовніше у подібних заходах - тепло і щирість, які він відчуває від дітей, які зібралися на бал.

«Ми намагаємось дати цим дітям дещо більше, ніж подарунок під ялинку - можливість побачити, які вони талановиті, насправді гарні й обдаровані. Ми даємо їм змогу подолати часткову вимушену ізоляцію і відчути радість спілкування, радість свята, яке має бути однаковим для всіх» - відзначив ініціатор кількох благодійних програм Дніпропетровщини.

Маленькі гості балу теж не залишились у боргу, подарувавши дорослим гостям свої пісні, танці, а на згадку - картини на святкову тематику.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...