App Store Google Play

Яценюк та Павелко привітали дніпропетровських дітей з Миколаєм

21.12.2012 11:55
Голова наглядової ради благодійного фонду «Відкрий Україну» Терезія Яценюк, а також двоє новообраних народних депутатів від Дніпропетровщини - Андрій Павелко та Денис Дзензерський - привітали з Днем святого Миколая маленьких дніпрян з особливими потребами.

Урочистий бал-маскарад традиційно - другий рік поспіль - проводиться його організаторами в дніпропетровському клубі «Опера», куди зібралися більше трьох сотень дітей з особливими потребами з міста й області.

В урочистостях взяли участь паралімпійці Дніпропетровщини - переможці та призери параолімпійських ігор, талановиті танцюристи, співаки, актори й музиканти. Всі вони підкреслили основну думку заходу - не існує безнадійних дітей, для яких немає перспектив у зв'язку з хворобою чи нещасним випадком. Кожна людина - обдарована і має лише вірити в себе, аби розкрити свої можливості й здібності.

«Мені дуже приємно бути тут і бачити ці усмішки, відчувати цю енергію, ці позитивні емоції! Ці діти бачать багато складнощів у своєму житті, тому вміють відрізняти добро й цінувати піклування й увагу. Мені щиро приємно, що я можу долучитися до такої благородної справи, і я маю намір щороку підтримувати цю добру традицію» - розповіла журналістам Терезія Яценюк.

Народний депутат Андрій Павелко відзначив, що для нього найголовніше у подібних заходах - тепло і щирість, які він відчуває від дітей, які зібралися на бал.

«Ми намагаємось дати цим дітям дещо більше, ніж подарунок під ялинку - можливість побачити, які вони талановиті, насправді гарні й обдаровані. Ми даємо їм змогу подолати часткову вимушену ізоляцію і відчути радість спілкування, радість свята, яке має бути однаковим для всіх» - відзначив ініціатор кількох благодійних програм Дніпропетровщини.

Маленькі гості балу теж не залишились у боргу, подарувавши дорослим гостям свої пісні, танці, а на згадку - картини на святкову тематику.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...