App Store Google Play

Природоохоронна прокуратура зупинила добувачів щебеню

21.12.2012 12:16
Дніпропетровською міжрайонною екологічною прокуратурою під час проведення перевірки дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства в діяльності підприємства, яке здійснює свою діяльність з видобутку гірничої маси та її переробки на щебінь встановлено низку порушень.

В порушення ст. 44 Водного кодексу України, підприємством тривалий час допускається скид забруднюючих речовин у зворотних господарчо-побутових водах в річку Дніпро та його підземні водоносні горизонти, дієві заходи щодо запобігання порушень вимог природоохоронного законодавства не вживалися.

Для власних потреб та пилозаглушення використовується вода із свердловин. Централізоване водопостачання та водовідведення на підприємстві відсутнє, воно є первинним користувачем технічної води (кар'єрні води) та здійснює скид стічних вод у річку Дніпро.

В порушення ст. ст. 44, 105 Водного кодексу України, ст.35 Закону України «Про охорону земель», ст. ст. 96, 164 Земельного кодексу України, господарчо-бутові стоки підприємства відводяться до вигрібної ями (накопичувача), контроль за станом накопичувача та його впливом на підземні горизонти не здійснюється.

Також, перевіркою встановлено, що договір на вивіз та утилізацію відходів вигрібної ями відсутній, що вказує на відсутність з боку керівництва контролю при його експлуатації. Обстеження ями не проводиться. Працівниками підприємства неефективно здійснюється контроль за використанням і охороною вод та відтворенням водних ресурсів, що в свою чергу призводить до тривалих порушень вимог чинного законодавства, завдає збитків державі та громадянам, наносять шкоду річці Дніпро.

За вказаними фактами, з метою усунення виявлених порушень, прокуратурою внесено подання, за результатами розгляду якого до дисциплінарної відповідальності притягнено дві посадові особи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...