App Store Google Play

Дніпропетровські МНС-ники потренувалися гасити ТЕС в умовах морозів

21.12.2012 17:28

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник провів на Придніпровській ТЕС комплексне навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на енергетичних об`єктах регіону. До навчання були залучені керівництво області, підрозділи головного територіального управління МНС у Дніпропетровській області, служба відокремленого  підрозділу Придніпровської ТЕС та бригада медиків обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

На території Дніпропетровської області розташовано дві теплоелектростанції - Придніпровська і Криворізька. Вони є важливими стратегічними об'єктами енергетичного комплексу України. Станції забезпечують життєдіяльність всіх населених пунктів регіону та роботу підприємств Дніпропетровщини. Питання забезпечення безперебійної постійної роботи обласних енергетичних підприємств, особливо в умовах надзвичайних ситуацій, мають велике значення.

За прогнозом гідрометцентру цієї зими не виключені періоди з дуже низькою температурою при низькій вологості повітря. Це означає надзвичайно високу пожежну небезпеку.

Комплексне навчання проводилось у два етапи - теоретичний та практичний. 

Під час теоретичного етапу учасники навчання ознайомились з роботою штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та мобільної оперативної групи Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області, а також з характеристиками об`єкту, на якому проводяться тренування.

Практичний етап тренувань складався з декількох частин - проведення першочергових робіт з розвідки та гасіння пожежі добровільною пожежною дружиною Придніпровської ТЕС; зустріч пожежно-рятувальних підрозділів Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області; ліквідація наслідків вибуху; проведення аварійно-рятувальних робіт щодо пошуку та вилучення постраждалих з-під уламків; надання медичної допомоги потерпілому бригадою медичних працівників; ліквідація пожежі у резервуарі мазутосховища в умовах низьких температур.

Під час навчання були відпрацьовані методи ліквідації пожеж у складних погодних умовах зимового періоду та надання першої допомоги потерпілим, опрацьовані питання взаємодії об'єднаних загонів і спеціалізованих служб, а також порядок здійснення наземної розвідки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...