App Store Google Play

Дніпропетровські МНС-ники потренувалися гасити ТЕС в умовах морозів

21.12.2012 17:28

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник провів на Придніпровській ТЕС комплексне навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на енергетичних об`єктах регіону. До навчання були залучені керівництво області, підрозділи головного територіального управління МНС у Дніпропетровській області, служба відокремленого  підрозділу Придніпровської ТЕС та бригада медиків обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

На території Дніпропетровської області розташовано дві теплоелектростанції - Придніпровська і Криворізька. Вони є важливими стратегічними об'єктами енергетичного комплексу України. Станції забезпечують життєдіяльність всіх населених пунктів регіону та роботу підприємств Дніпропетровщини. Питання забезпечення безперебійної постійної роботи обласних енергетичних підприємств, особливо в умовах надзвичайних ситуацій, мають велике значення.

За прогнозом гідрометцентру цієї зими не виключені періоди з дуже низькою температурою при низькій вологості повітря. Це означає надзвичайно високу пожежну небезпеку.

Комплексне навчання проводилось у два етапи - теоретичний та практичний. 

Під час теоретичного етапу учасники навчання ознайомились з роботою штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та мобільної оперативної групи Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області, а також з характеристиками об`єкту, на якому проводяться тренування.

Практичний етап тренувань складався з декількох частин - проведення першочергових робіт з розвідки та гасіння пожежі добровільною пожежною дружиною Придніпровської ТЕС; зустріч пожежно-рятувальних підрозділів Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області; ліквідація наслідків вибуху; проведення аварійно-рятувальних робіт щодо пошуку та вилучення постраждалих з-під уламків; надання медичної допомоги потерпілому бригадою медичних працівників; ліквідація пожежі у резервуарі мазутосховища в умовах низьких температур.

Під час навчання були відпрацьовані методи ліквідації пожеж у складних погодних умовах зимового періоду та надання першої допомоги потерпілим, опрацьовані питання взаємодії об'єднаних загонів і спеціалізованих служб, а також порядок здійснення наземної розвідки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...