App Store Google Play

Дніпропетровські МНС-ники потренувалися гасити ТЕС в умовах морозів

21.12.2012 17:28

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник провів на Придніпровській ТЕС комплексне навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на енергетичних об`єктах регіону. До навчання були залучені керівництво області, підрозділи головного територіального управління МНС у Дніпропетровській області, служба відокремленого  підрозділу Придніпровської ТЕС та бригада медиків обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

На території Дніпропетровської області розташовано дві теплоелектростанції - Придніпровська і Криворізька. Вони є важливими стратегічними об'єктами енергетичного комплексу України. Станції забезпечують життєдіяльність всіх населених пунктів регіону та роботу підприємств Дніпропетровщини. Питання забезпечення безперебійної постійної роботи обласних енергетичних підприємств, особливо в умовах надзвичайних ситуацій, мають велике значення.

За прогнозом гідрометцентру цієї зими не виключені періоди з дуже низькою температурою при низькій вологості повітря. Це означає надзвичайно високу пожежну небезпеку.

Комплексне навчання проводилось у два етапи - теоретичний та практичний. 

Під час теоретичного етапу учасники навчання ознайомились з роботою штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та мобільної оперативної групи Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області, а також з характеристиками об`єкту, на якому проводяться тренування.

Практичний етап тренувань складався з декількох частин - проведення першочергових робіт з розвідки та гасіння пожежі добровільною пожежною дружиною Придніпровської ТЕС; зустріч пожежно-рятувальних підрозділів Головного територіального управління МНС України у Дніпропетровській області; ліквідація наслідків вибуху; проведення аварійно-рятувальних робіт щодо пошуку та вилучення постраждалих з-під уламків; надання медичної допомоги потерпілому бригадою медичних працівників; ліквідація пожежі у резервуарі мазутосховища в умовах низьких температур.

Під час навчання були відпрацьовані методи ліквідації пожеж у складних погодних умовах зимового періоду та надання першої допомоги потерпілим, опрацьовані питання взаємодії об'єднаних загонів і спеціалізованих служб, а також порядок здійснення наземної розвідки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...