App Store Google Play

Чому дніпропетровські бояться донецьких?

21.12.2012 14:50

Деякі люди вважають, що для того, аби читати «Вісник держзакупівель», треба любити математику. Це не так. Насправді в мегабайтах тендерів розсипано стільки пристрасних людських історій, що жодному Маркесу не снилось.

Одна із найсвіжіших виникла завдяки стандартній  мегазв'язці «Центру протидії корупції» і народного депутата Лесі Оробець. Психологам у підручник.

Отож у серпні харківський автодор провів тендер на оцинковане огородження. Прийшло четверо: двоє з Донецька, двоє - з Дніпропетровська.  Якби тільки з Донецька, не виникло би жодних проблем: в одних ціна - 36 млн, в інших - 37 млн. Переможця виявити нескладно. Згідно з чинним законодавством.

Але тут сталася халепа. Дніпропетровці виставили  «дещо менші» ціни - 30 млн і 25 млн. Пропозицію на 30 відсіяли дідівським способом - «відсутність довідки, чинної на момент тендеру». А в тих, що з ціною 25, усі папери виявились в порядку. Ну, і так історично склалось, що 25 - це менше, ніж 36.

Але не будемо затягувати розв'язку. Договір на поставку огорожі було підписано з фірмою «ДонМеталЗбут». На суму... 36 мільйонів гривень.

Таке нестандартне закінчення історії збудило цікавість у наших друзів. Чим вони не могли не поділитись із ДФІ. Столичні КРУшники перепитали в харківських колег, і за кілька днів істина відкрилась. Виявилось, що переможець - дніпропетровське  ТОВ «МД Істейт» - відмовилось від 25-мільйонного замовлення. Самостійно. Без ніяких там - «пальці в двері».

Оскільки на полі залишились тільки дві донецькі команди, тендерний комітет був приречений визначити переможцем 36-мільйонну пропозицію. Знову ж таки згідно з чинним законодавством.

Але це ще не хепі-енд. Під час переписки народного депутата із контролюючими органами виявилось, що «вже ніхто нікуди не йде»: гроші в автодору раптово закінчились, тендер відмінили. Більше досліджувати закупівлю немає сенсу.

Нам залишається втішитись, що бюджет не витратився на зайвих 10 мільйонів. Ну, і відслідкувати наступного року повторне оголошення про початок цієї закупівлі. І запросити на неї всі регіони України. Щоб виявити сміливців. Раптом десь вони живуть...

НАШІ ГРОШІ


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...