App Store Google Play

Тягнибок став особистістю року

20.12.2012 15:40

"Особистістю року" за версією журналу "Кореспондент" у 2012 році став лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Популярність лідера націоналістів відображає основну тенденцію в суспільстві - наростаюче невдоволення владою і радикалізацію електоральних настроїв, вважає редакція журналу.

Як зазначає видання, паралельно з підготовкою номеру тривало Інтернет-голосування за Особистість року. На першому місці у читачів також опинився Тягнибок, за якого проголосували 40% читачів сайту, які взяли участь в опитуванні.

Нагадаємо, на парламентських виборах-2012 партія Тягнибока набрала за списками понад 10% голосів виборців. З урахуванням мажоритарників "Свобода" сформувала четверту за чисельністю фракцію у Верховній раді - у них 37 мандатів.

"2,129 млн осіб, російсько-та україномовних, які відчули себе чужими у своїй країні, зробили те, що вони могли зробити, - скрутили фіґу владі і проголосували за найбільш радикальну опозицію, ВО "Свобода". Більш ніж 2 млн виборців вперше за довгий час дали карт-бланш людям з переконаннями і ідеологією. І не факт, що тим, хто голосував за Тягнибока і Ко, близькі їхні погляди. Факт, що погляди ці не дозволять свободівцям спокуситися грошима і - на думку виборців - перейти в стан ворога", - заявив головний редактор "Корреспонденту" Віталій Сич .

У минулому році Особистістю року стала Юлія Тимошенко у зв'язку з процесом над нею. У 2010-му це звання отримав Віктор Янукович за безпрецедентну консолідацію влади. У 2009 році в номінації перемогли відразу троє - Арсеній Яценюк, Сергій Тігіпко та Анатолій Гриценко - як уособлення зростаючого в суспільстві запиту на альтернативу. У 2008-му - Віктор Балога, в 2007 і 2005 роках - Тимошенко, в 2006-му - Олександр Мороз.

У 2004-му журнал відзначив цим званням переконливу перемогу Віктора Ющенка в напружених президентських перегонах. У 2003-му першість віддали одночасно двом політикам - Ющенку та Віктору Медведчуку, а перед цим - Леоніду Кучмі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...