App Store Google Play

Прокуратура: 84% звалищ не відповідають нормам

20.12.2012 15:26

У прокуратурі відбулася міжвідомча нарада щодо стану дотримання законодавства у сфері поводження з відходами в області. Головував на нараді заступник прокурора області Олександр Пєтухов, присутніми були керівники контролюючих та правоохоронних органів.

Зрештою, у підсумку було визнано, що у сфері поводження з відходами існує низка проблемних питань. А 303 з 360 звалищ твердих побутових відходів, розташованих на території області, не відповідають нормам екологічної безпеки. 13 звалищ працюють в режимі перевантаження, 25 сміттєзвалищ та полігонів не паспортизовані, земельні ділянки, на яких розміщено 229 сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів, використовуються без правовстановлюючих документів на землю.

В окремих районах області схеми санітарної очистки або взагалі відсутні, або є застарілими, у більшості сільських населених пунктах не організовано вивіз відходів взагалі. Все це, йдеться у повідомленні прокуратури, є основним фактором виникнення стихійних сміттєзвалищ.

Дісталося і чиновникам: на думку прокуратури, державний контроль з боку екологічної інспекції, обласного управління санітарної та ветеринарної служби, а також органів Держкомзему є неналежним.

Прокуратура ж, за звітами її працівників, гав не ловить, натомість порушення помічає і усуває: у поточному році порушено 4 (чотири!) кримінальні справи, розглянуто 255 документів реагування, до відповідальності притягнуто 116 осіб та відшкодовано 289 тисяч гривень.

Нагадаємо,що "благоустрій та охорона навколишнього середовища - одне з найважливіших питань, яке сьогодні активно вирішує обласна влада. Особливо це стосується міст і районів з великим екологічним навантаженням". Про це активно розповідають з екрнів телевізорів та газетних шпальт чиновники регіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...