App Store Google Play

Прокуратура: 84% звалищ не відповідають нормам

20.12.2012 15:26

У прокуратурі відбулася міжвідомча нарада щодо стану дотримання законодавства у сфері поводження з відходами в області. Головував на нараді заступник прокурора області Олександр Пєтухов, присутніми були керівники контролюючих та правоохоронних органів.

Зрештою, у підсумку було визнано, що у сфері поводження з відходами існує низка проблемних питань. А 303 з 360 звалищ твердих побутових відходів, розташованих на території області, не відповідають нормам екологічної безпеки. 13 звалищ працюють в режимі перевантаження, 25 сміттєзвалищ та полігонів не паспортизовані, земельні ділянки, на яких розміщено 229 сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів, використовуються без правовстановлюючих документів на землю.

В окремих районах області схеми санітарної очистки або взагалі відсутні, або є застарілими, у більшості сільських населених пунктах не організовано вивіз відходів взагалі. Все це, йдеться у повідомленні прокуратури, є основним фактором виникнення стихійних сміттєзвалищ.

Дісталося і чиновникам: на думку прокуратури, державний контроль з боку екологічної інспекції, обласного управління санітарної та ветеринарної служби, а також органів Держкомзему є неналежним.

Прокуратура ж, за звітами її працівників, гав не ловить, натомість порушення помічає і усуває: у поточному році порушено 4 (чотири!) кримінальні справи, розглянуто 255 документів реагування, до відповідальності притягнуто 116 осіб та відшкодовано 289 тисяч гривень.

Нагадаємо,що "благоустрій та охорона навколишнього середовища - одне з найважливіших питань, яке сьогодні активно вирішує обласна влада. Особливо це стосується міст і районів з великим екологічним навантаженням". Про це активно розповідають з екрнів телевізорів та газетних шпальт чиновники регіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...