App Store Google Play

Прокуратура: 84% звалищ не відповідають нормам

20.12.2012 15:26

У прокуратурі відбулася міжвідомча нарада щодо стану дотримання законодавства у сфері поводження з відходами в області. Головував на нараді заступник прокурора області Олександр Пєтухов, присутніми були керівники контролюючих та правоохоронних органів.

Зрештою, у підсумку було визнано, що у сфері поводження з відходами існує низка проблемних питань. А 303 з 360 звалищ твердих побутових відходів, розташованих на території області, не відповідають нормам екологічної безпеки. 13 звалищ працюють в режимі перевантаження, 25 сміттєзвалищ та полігонів не паспортизовані, земельні ділянки, на яких розміщено 229 сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів, використовуються без правовстановлюючих документів на землю.

В окремих районах області схеми санітарної очистки або взагалі відсутні, або є застарілими, у більшості сільських населених пунктах не організовано вивіз відходів взагалі. Все це, йдеться у повідомленні прокуратури, є основним фактором виникнення стихійних сміттєзвалищ.

Дісталося і чиновникам: на думку прокуратури, державний контроль з боку екологічної інспекції, обласного управління санітарної та ветеринарної служби, а також органів Держкомзему є неналежним.

Прокуратура ж, за звітами її працівників, гав не ловить, натомість порушення помічає і усуває: у поточному році порушено 4 (чотири!) кримінальні справи, розглянуто 255 документів реагування, до відповідальності притягнуто 116 осіб та відшкодовано 289 тисяч гривень.

Нагадаємо,що "благоустрій та охорона навколишнього середовища - одне з найважливіших питань, яке сьогодні активно вирішує обласна влада. Особливо це стосується міст і районів з великим екологічним навантаженням". Про це активно розповідають з екрнів телевізорів та газетних шпальт чиновники регіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...